Sign in to follow this  
Followers 0
Bukaso206C

Sport podvozek 206

4 posts in this topic

Zdravím :)

Co jsem koukal tak pár lidí už to tu řešilo bohužel nikdo na 206tce navíc CCčku. Mam možnost jít o 40 nebo 60 dolu ale to už se bojím že by zadek škrtal. Kola mam seriove 16ky. Jak jsem se již zmínil chci celou sadu tlumiče pružiny , samotné pružiny je hloupost. Ale nejde mi do hlavy jedna věc že výrobci jako weitec mají sadu jen na předek a ostatní firmy jako Vmaxx mají v sadě i zadní tlumiče. Ještě bych se chtěl zeptat jak je to pak vzadu se zkrutnou tyčí? Nebude se muset přenastavit,určitě ano,ale jak zjistím o kolik a dělal to již někdo? Snad někdo odpoví :) díky

musis rozebrat zadni torxku a poposadit o jeden zub ,je tam tisicihrah jeden zub se rovna pet milimetru dolu. )))))

Weitec ma v sade predni tlumice i s pruzinama a na zadek jen tlumice.

Ta tyc staci jenom pootucit na tisicihranu, nebo jak se to dela, chapu ze ji musim vytahnout a pak znovu nasadit, ale jako jak ji poposadim to fakt nevim, poradte plz.

Yves:Nechal bych to na nejake odborniky co delaj repase naprav, tady na morave delaj repas naprav treba v Senove a jestli mas zajem tak ti to i snizi !! ja tam mam u nich delanou zadni napravu na Micku!