Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je to možné!!


Aluška

Recommended Posts

Tak jsem právě domluvila se slečnou z wüstenrotu a bylo mi řečeno, že možné navýšení bude nejspíš z toho důvodu, že jim antimonopolní úřad zakázal zvýhodňovat ženy, prý je to diskriminace mužů, takže to museli zrušit, pak nechápu, proč se tím na stránkách pořád chlubí :nevim .

Prý mi pošlou ještě nějaké zdůvodnění, protože zatím poslali jen složenku s nečekanou sumou a nějaké vyjádření, jak tomu dospěli, nikde. Taky mi bylo řečeno, že pokud chci vypovědět smlouvu, musím tak učinit 6 týdnů před tím, než musí být zaplaceno na další rok. Tak počkám do konce týdne, copak mi pošlou, ale pak stejně asi půjdu k tomu ČSOB.

[upravil dne 11/2/08 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: myryn

Právě jsem do Wustenrot - ky poslat tento dotaz / pochopitelně je upraveno číslo pojistky a jméno - myryn/

Dobrý den,

mám u vás uzavřenu pojistku na "Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla"

číslo 1234567890.

Protože se na NETu množí snad "nesprávné" informace o zdražování pojistek mám dotaz: :

kolik bude činit prodloužení mé pojistky o další rok od 17/4 2008, když od 17/4 2007 jsem vám zaplatil 2,574,- Kč/rok /sníženo o 10% za uzavření přes NEt a bonusy /???

Za další rok zaplatím tedy kolik........ Kč/rok ????

Děkuji vám za urychlenou informaci.

myryn

Uvidím co mi odpoví.

To jsem zvědavá, co napíší. Každopádně se tam půjdu v pondělí poptat a když mi potvrdí sumu, co mi poslali, tak se s nima hnedle rozloučím.

Páč jsem se přes NET - mail , nic nedozvěděl, tak jsem tam znovu zavolal, po x minutách /chceteli si - stiskněte 1,2,3.4,5.6, snad až 99/ -

jsem se dozvěděl, že mi nic na moji pojistce/1234567890/ měnit nebudou - havárku jsem neměl, bonus se mi zvedne i když už asi není kam, nevím kolik je max já už bych měl mít 99 měsíců/

Takže budu platit o kilo míň - doufám že mi drze nepošlou něco jinýho s tím , že se paní XY zmýlila !!!

Snad Ti to vyjde podobně !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platnost od 1.1.2008

Kubatura v cm3,

ceny uvedeny od:

do 1.000 - 1.455,-

do 1.250 - 1.935,-

do 1.350 - 2.118,-

do 1.650 - 2.740,-

do 1.850 - 2.998,-

do 2.000 - 4.620,-

do 2.500 - 4.903,-

nad 2.500 - 6.518,-

- připojištění čelního skla 385,- (spoluúčast 500,-/ limit plnění do 15.000,-) POZOR - je nutno doložit foto nepoškozeného skla!

V ceně jsou asistenční služby:

- Asistence při nehodě

- Asistence při poruše (oprava, odtah, úschova vozidla, hotel, půjčení náhradního vozidla)

Jedná se o povinné ručení sjednané u ČPP přes developera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já platím s max bonusem asi 4300,-Kč/rok u Triglavu (ale přes jednu makléřskou společnost co má u nich zřejmě fakt slevu páč na netu jsem nic takovýho nenašel) a to v té pojistce mám pojištění všech skel i proti vandalismu (nevyzkoušeno) a tento rok mi napsali, že jsem se choval způsobně a dosáhl nižšího bonusu a proto budu platit stejně jako minulý rok. Následoval telefonát paní z makléřské společnosti co s tím uděláme, že mám cca 8 týdnů do konce výročí pojistky. Ona prošla všechny jejich nabídky, porovnala ceny a zjistila, že je to asi tak maximum co jde na obsah 1998 cm3 dostat.

Jo, ta pojistka všech skel je cca 1.000,-Kč/rok.:super

Asi tak.:super

[upravil dne 11.2.2008 tomino]

[upravil dne 11.2.2008 tomino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe a to ja platim za mojho benzinoveho dvojlitra len 5200 SK :papa

To sa roby nasledovne:

Prides do poistovne a spitas sa na cenu svojej poistky.Po zdeleni ceny vyvalis oci a povies: "Kriste pane to je palka u XY poistovne to mam daleko lacnejsie. Chcela by som zrusit poistku."

A uvidis tu reakciu ake ti zrazu ponuknu zlavy a bonusi len aby ta udrzali.

Este pred dvoma rokmi som platil viac ako 9000 Sk.

Netreba sa nechat vydierat.Vydierat musite vy poistovnu.Im ide o kazdeho klienta.Preto ze ich helso znie : UDRZAT KLIENTA ZA KAZDU CENU!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto bohužel u nás asi neplatí, tedy rozhodně ne u wüstenrotu, mluvila jsem s nima už 2x a nikde ani slovo, že by slevnili, ohánějí se jen tabulkovýma hodnotama a nezapomněli mě upozornit, že pokud chci u nich skončit, tak to udělat, co nejdříve, takže mě to spíš připadá, že se mě chtějí, co nejrychleji zbavit. Dneska se snad dostanu na pobobčku a skončím to s nima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) prvně jsem si myslel že tě pojistily do flotily a že byla nějaká velká havárka , tudíž by ti takhle zvedli cenu pojistnýho

2) smlouva jde vypovědět 6 týdnů předem (rozhoduje datum uzavření a jak platíš Jestli čtvrtletně ... )

nebo změnou vlastníka

nebo můžeš dát značky do depozitu

do dvou měsíců od sjednání pojistky

odborně řečeno :

Pojištění (povinné ručení) zaniká:

- uplynutím doby, na kterou bylo pojištění vozidla sjednáno

- výpovědí pojistitele nebo pojistníka doručenou nejméně 6 týdnů před uplynutím pojistného období

- změnou vlastníka vozidla

- dnem, kdy přestalo vozidlo fyzicky existovat

- dnem dočasného vyřazení vozidla z evidence vozidel

- odcizením vozidla

- výpovědí do 3 měsíců ode dne doručení oznámení vzniku pojistné události

jinak jsou to potvory , nalákaj a ty plať

malé doporučení :ber pojistku od ČSOB

[upravil dne 12/2/2008 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Raspa: ju ju ČSOB teď vychází nejlépe, ale pořád je to bohužel více jak o 1000,-, co jsem platila loni a to mě vytáčí :grr . Naivně jsem se těšila, že budu platit méně než naposled.

Oni i takové ty pojišťovny které nejsou právě na špici nabízí tzv, akce pojď k nám budeš to mít za tuto cenu , to nikde jinde nedostaneš , ale už ti neřeknou že to je cena na tenhle rok a že ti tam dali slevu aby tě zlákali a příští rok už ta sleva není ... Z toho důvodu jsem ti doporučoval ČSOB , navíc tam má další bonusy k pojištění jako je úrazovka řidiče , a v nejlepší variantě i taková malá havarijka .....

PS: trošku do toho vidím dělám poradce :roll , nabídky od většiny pojišťoven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na "raspa" - u : když máš tedy dobrej přehled - jaký jsou tvoje znalosti přes Wustenrot ??

Nerad bych se dožil toho/kdybych měl nedejbůh havárku/ aby mi pak sdělili :

- Litujeme, ale na váš případ se vaše pojištění nevstahuje, zůstáváme s pozdravem, bla bla....

Ing. Vopršálek - manžer a gdo ví co ještě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Dotaz na "raspa" - u : když máš tedy dobrej přehled - jaký jsou tvoje znalosti přes Wustenrot ??

Nerad bych se dožil toho/kdybych měl nedejbůh havárku/ aby mi pak sdělili :

- Litujeme, ale na váš případ se vaše pojištění nevstahuje, zůstáváme s pozdravem, bla bla....

Ing. Vopršálek - manžer a gdo ví co ještě.

Wunstenrot - s žádnýma většíma problémama jsem se u nich nesetkal ale svoje vlastní auto bych si tam ale nepojistil , nechci to tady rozebírat proč. Pokud bys ale měl zájem tak přez icq nebo U2U , nebo meil to probrat můžem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: myryn

Dotaz na "raspa" - u : když máš tedy dobrej přehled - jaký jsou tvoje znalosti přes Wustenrot ??

Nerad bych se dožil toho/kdybych měl nedejbůh havárku/ aby mi pak sdělili :

- Litujeme, ale na váš případ se vaše pojištění nevstahuje, zůstáváme s pozdravem, bla bla....

Ing. Vopršálek - manžer a gdo ví co ještě.

Wunstenrot - s žádnýma většíma problémama jsem se u nich nesetkal ale svoje vlastní auto bych si tam ale nepojistil , nechci to tady rozebírat proč. Pokud bys ale měl zájem tak přez icq nebo U2U , nebo meil to probrat můžem.

Prosím o zaslání informací na mail.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to nenapsal česky, ale dá se platit za dvoulitr i 3.400,-Kč/rok (s max. bonusem). Ať chci nebo ne, tak mi to stále vychází líp než 5200,-Sk a podobný cifry. Jestli chceš, dám kontakt, mají pobočky v PR, PV, OL.

Ale nikomu to nenutím, páč pro mě jako potenciálního poškozeného je lepší, když ostatní platí hóóóóóódně peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera byla na pobočce wüstenrotu a tam mě tedy pěkně vytočili. Přišla jsem s tím, že chci zrušit pojistku. Tak se hned paní ptala, kde jsem to sjednávala, když jsem jí poveděla, že přes internet, tak se začala cukat, že tu pojistku zrušit nemůže, že když jsem si to po internetu uzavřela, tak ať si to tam aji zruším :D :D :D :D (tím mě teda fakt pobavila). Samozřejmě jsem jí řekla, že to není možné, že mě aji po telefonu řekli, že pojistka jde zrušit POUZE osobně na kterékoliv z poboček. Tak hold paní musela začít něco dělat, vypsaly jsme nějaké papíry, které pošle na cetrálu. Taky mě ta paní upozornila, že ta pojistka nemusí jít zrušit, což jsem tedy nepochopila, proč by to jako nemělo jít???? Snad mám právo 1x za rok změnit pojišťovnu a navíc jsem dodržela 6týdenní výpovědní lhůtu, jak mě na to upozorňovali.

Takže tak, na wüstenrot si raději dávejte bacha. Myslela jsem, že to bude stejné jako loni u ČP, kdy jsem u nich rušila pojistku, to jsem došla na pobočku, sepsali jsme to a bylo za 5minut hotovo, u wüstenrotu z toho dělají pěkné divadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...