Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Poctivý" nálezce...


Pe.Tr

Recommended Posts

to by nebylo vůbec špatné téma: co kdo kdy našel. :) Už je to tak 7-8 let jsem našel 11500,prostě jen tak,no a to bylo 14dní před vánoci. A za 10 měsíců jsem našel úplně stejnou částku tedy 11500. No ale to už bylo. peníze jsou dávno pryč. Upozornuji,že nikde adresa nebyla . Od té doby jsem našel deštník a nebo nakouslou sušenku:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

to by nebylo vůbec špatné téma: co kdo kdy našel. :) Už je to tak 7-8 let jsem našel 11500,prostě jen tak,no a to bylo 14dní před vánoci. A za 10 měsíců jsem našel úplně stejnou částku tedy 11500. No ale to už bylo. peníze jsou dávno pryč. Upozornuji,že nikde adresa nebyla . Od té doby jsem našel deštník a nebo nakouslou sušenku:D:D:D

Dobrý - hernajs kudyma chodíš - že bych postupoval stejnou trasou k podobnýmu nálezu - deštník ale nechci !!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: macik.83

Stare jak Jetuzalem, ale furt dobre :D

Jetuzalema neznám, ale Metuzalem dosáhl 969 let. ;)

Jo jo máš sice pravdu ale vo to tu snad nejde - taky nepíšu všema 10ti ma - a se tam se uklepnu.

Fakxduwhdmjmjm -sakra juž se zas stalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

to by nebylo vůbec špatné téma: co kdo kdy našel. :) Už je to tak 7-8 let jsem našel 11500,prostě jen tak,no a to bylo 14dní před vánoci. A za 10 měsíců jsem našel úplně stejnou částku tedy 11500. No ale to už bylo. peníze jsou dávno pryč. Upozornuji,že nikde adresa nebyla . Od té doby jsem našel deštník a nebo nakouslou sušenku:D:D:D

vubec ti to nezavidim:grr:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som nasiel 4000Sk pri bankomate, tak som si dal vyhladat podla listkov pri bankomate kto vyberal prachy, aby mi zistili ze kto tam v dany den bral prachy a povedali mi cislo na chlapika ktory tam nikdy nebol :o:o:o

Policajtom som to nedaval a stale som cakal asi pol roka ze sa niekto najde. Ked sa nikto nenasiel.

Tak som minuly rok v januari musel najst prachy na spojku tak som ich pouzil.

Ale pravdupovediac, viac ma sralo ze si ich ten skutocny majitel nenasiel. Nechcel by som byt v jeho kozi. Preto som mal sucit s nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...