Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nežhaví...


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Ahoj,tak minulejvíkend mě při jednom startování nechtěla svítit kontrolka žhavení a auto samozřejmě ani nežhavilo.Kouknul jsem se do motoru, zahejbal s kabelama a pak to asi na třetí pokus zase svítilo a normálně žhavilo.Včera Mě to svítilo taky aůe baterka už to nák neutáhla.

Nevíte co stim přesně může být když to nežhaví.Něco jsem slyšel o nákym žhavícím relé, ale kolik takový relé stojí a jak poznám že chyba neni jinde???Má to žhavení někde nákou schovanou pojistku???

Všem moc děkuju za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem k tomu přišel a řikám si že to ještě skusim normálně nastartovat...A otočim klíčkem,kontrolka svítila jako by se nic nestalo a já normálně bez problémů nastartoval.Tak ted už fakt vůbec netušim v čem může bejt problém...Všechny svíčky žhaveji.Tak jedině že by nákej studenák v kabeláži...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Tak jsem k tomu přišel a řikám si že to ještě skusim normálně nastartovat...A otočim klíčkem,kontrolka svítila jako by se nic nestalo a já normálně bez problémů nastartoval.Tak ted už fakt vůbec netušim v čem může bejt problém...Všechny svíčky žhaveji.Tak jedině že by nákej studenák v kabeláži...???

Jo jo některý závady i u mýho vozidla pro mě zůstanou navždy záhadou / někdy stačí abych se k "Pažoutu" přiblížil s měřákem/ a závada sama zmizí - nevím jak - asi má "Pežout" strach abych se nena*ral a neprodal ho - no u mě má teplou garáž, strava pravidelná/nafta/ asi mu nic nechybí ........ :myslim

Zkus u svýho dotáhnout kontakty na Aku a "zemi" mínusouvej pól z Aku - ale až "dole" - kam vede.

[upravil dne 8.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Po tomhle víkendu musim tohle moje téma otevřít znovu...

Auto cca tejden fungovalo jak mělo.V sobotu ale přijdu,chci nastartovat a po otočení klíčku žádné cvaknutí relé, ani rosvícení diody na přístrojovce.Po asi deseti pokusech, stejně nic...

Pak jsem přišel, asi za hodinu a auto normálně žhavilo a krásně po zažhavení chytnulo na pvní otočení.Ale už mě to naštvalo, tak jsem vyměnil celou tu krabičku u motoru která dělá ten žhavící cyklus...Všechny kabely pročistil a všechno normálně fungovalo bez menšího náznaku poruchy.Po vyjetí z garáže jsem auto postavil před dům...

Večer chci přeparkovat a auto opět nežhaví...Myslel jsem samozřejmě že odešla kontrolka na přístrojovce,ale to by se ovalo alespon cvaknutí a po cca 10-15vteřinách bych musel nastartovat,ale ne....Auto prostě nežhaví!!!

Už fakt nevim kde může bejt chyba???

Děkuji za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...