Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

buchot od prednej nápravy


Pato406coupe

Recommended Posts

Cavte...chcel by som sa opytat, ci neviete cim to moze byt, ze na nerovnostiach pocut aj citit nejake hrkanie ako keby sa prenasalo od soferovho predneho kolesa a citit to aj vo volante.. najskor som myslel ze to su podblatniky, lebo som ich mal uvolnene, ale dnes som ich vyhodil a robi to furt... ale ked namieste skusam koleso hore, dole aj do stran, tak sa to zda OK...ani vôľa v riadeni neni, tak neviemco to je za zvuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

mne jednou bouchala strana spolujezdce /nedotažen tlumič// nahoře po dotažení OK

ale tyčky mne bouchali vyměnil jsem obě dvě levou i pravou,levá u řidiče byla totálně špatná stačílo přejen malý kámen pomalou rychlostí a ozvala se rána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

já jsem pomalou jízdou krokem přejel malý kámen na parkovišti a hned se to ozvalo.

Pokud chceš vědět kde není problém navštívit STK kde ti to zjistí hned na stolici a ukážou,sice za poplatek,stačí se dohodnout jezdit se dá ale je to nepříjemné to bouchání

[upravil dne 8/2/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

To budu tycky stabilizotorov, vymena nie je problematicka ani draha. Mne to robilo tiez. Nebezpecne to nie je, ale ked sa da tak ho vymen, budes mat ovela lepsi pocit z jazdy. A nezabudni na geometriu.

Pokud mění na předku, tak geometrii dělat nemusí... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to hrkotanie je u peugeotov normalka.vacsinou su na vine stabilizacne tycky.mne to tiez buchoce ale nic si z toho do jary nerobim,potom to dam vymenit.na zdvihaku nie je lahke prist nato ci su vysypane.pokial nie su uplne samozrejme.moje vyzeraju ze nemaju az take vole ale su to 100% stabilizacky,pretoze uz som to menil na inom type a prejavuje sa to tak isto.coupe sa mi zda ze ma na niektorej naprave az po dve pary.asi na zadnej.

na 605-ke som raz tak cakal s vymenou az som dosiel do servisu na vymenu a mechanik ked dvihol auto tak jedna v predu uz bola vylomena z klbu:D,takze aj keby sa ti vylomila tak by sa nic nemalo stat.ale je to take na nervy to buchotanie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...