Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

tak je doma :)


Béďa

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Jirkap

Teda pěkný... kam na ty auta chodíte... a já pořád nemohu žádné najít :cool:

neni to jednoduchy a musis bejt trpelivej..:) ja jsem kazdej den 2-3x prolejzal net jak u nas tak v zahranici, mobile.de a autoscout24.de.. pak uz je to vylozene o stesti..:super

Tak to mám před sebou dlouhou cestu nebo prostě smůlu..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Tak to mám před sebou dlouhou cestu nebo prostě smůlu..:myslim

Nemysli si ze byl Beda nejak trpelivej ;) Rozhodne mel velky stesti ze za tak kratkou dobu nasel takovyho mazla.. a i presto behem toho pomerne kratkeho hledani zacal blouznit :aut (uplne me vydesil).. nastesti se mi zavcasu ozval a neudelal hloupost :D :D Ze? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Nemysli si ze byl Beda nejak trpelivej ;) Rozhodne mel velky stesti ze za tak kratkou dobu nasel takovyho mazla.. a i presto behem toho pomerne kratkeho hledani zacal blouznit.. nastesti se mi zavcasu ozval a neudelal hloupost :D :D Ze? ;)

to byl jen takovy zert ale koukam ze tys na to nezapomnel.. :aut:D ale v jednom mas pravdu, stesti mi v tomhle pripade nechybelo.. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendulko.....opravdu chceš vidět jak mě vetchého kmeta předběhne mladý zajíc kujon ???? Já tedy ne :D:D

Kujon - na sraz pojedu jedině téčkem ;) Myslím, že 106 S16 není zrovna méněcený soupeř :myslim Minimálně mě musíš tou tvou raketkou svézt, kor když vidím co umí ta moje běžka a ta je přiznejme si to narovinu, o několik tříd níže :roker Takže se těším :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...