Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám novou hračku.


Dave_k

Recommended Posts

Původně zaslal: MPavel

Velice hezký. :super

Vypadá to že se vrátím zpět ke coupéčku. Ten golf mě nějak neba... ;) Ale jedině 3.0.

PS: Jo ty ženský budeš muset skutečně odhánět... :mrk

Opravdu si myslíte, že ženské jdou ještě pořád po autech?? :aut To málo co jde, tak je hypnotizují trochu jiné značky a hlavně v trošku jiné cenové relaci ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: MPavel

Velice hezký. :super

Vypadá to že se vrátím zpět ke coupéčku. Ten golf mě nějak neba... ;) Ale jedině 3.0.

PS: Jo ty ženský budeš muset skutečně odhánět... :mrk

Opravdu si myslíte, že ženské jdou ještě pořád po autech?? :aut To málo co jde, tak je hypnotizují trochu jiné značky a hlavně v trošku jiné cenové relaci ;) .

Z vlastní zkušenosti vím, že pořád po autech jdou, ale jen některé. Většínou takové ty načinčaně pipinky, které hledají sponzora což pro mě moc není. Resp. dobré na pobavení... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: jarajarda

Kráska:) Co se týče mne, ponechal bych originál, dal bych jen třeba větší kola, ale jinak nic:)

Větší kola ??

To mu ale pak ale bude blbě ukazovat tachoš - rychlost jizdy a ujetý km.

Když se zvolí správnej rozměr pneu tak je vše OK, ale s ohledem na stav našich silnic bych to stejně viděl maximálně na 16" 205/55 co jsou jako alternativa v TP. ;)

Jinak díky všem gratulantům. :papa:papa:papa

2 Neon: Mně se právě tenhle interiér moc líbí a k týhle barvě auta je jako dělanej, ale je to na každým komu se co líbí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Paráda. :) Ikdyž ze všech 406 Coupé se mi nejvíc líbí ta @reho. :) Já pokukoval po 407 Coupé, který je nádherný, ovšem nedostatečně omotorovaný... :(

Díky... :mad::mad:

Za pár týdnů bude coupé na 18" + černé okna + snížení ;) to pak bude děloooooo :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...