Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emise 205 GTi


pies

Recommended Posts

Zdravím,

mám takový malý problém. Byl jsem se svým GTi na emisích a tam mi naměřili 7% CO2 na volnoběh a při jízdě 5%. Správné hodnoty by měly být někde kolem 0,5 - 0,3%.

Technik nadhodil, že by mohl být problém v lambdě nebo katalizátoru.

Chci se zeptat: Máte s tímto někdo zkušenosti? Popřípadě jaká je pravděpodobná závada? Kolik by tak mohla stát nová součástka?

S tímto by mohlo být spojené i to, že auto nechce jet ve vyšších otáčkách. Prostě netáhne.

Díval jsem se tady na fórum a někdo nabízí novou lambdu za 500,- ALE na 205 s objemem 1,4. Šlo by ji využít i na moje GTi, nebo dalo by se to aspoň někde zjistit?

(Je to 1,9 GTi rv 86, se vstřikováním)

Budu rád za každou odpověď.

[upravil dne 7/2/08 pies]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lambdu lze použít jakoukoliv,ale musí mít stejný počet drátů jako tvoje originální.Laicky řečeno.Dráty přerušit,naletovat konektor z té původní.Pokud možno co nejdál od samotné lambdy.Také jsem to dělal.Nová za 500,-to je dobrý kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu lze použít jakoukoli? Já nevím, ale fakt není rozdíl mezi lambdou na objem 1,4 a na 1,9? Nejlepší by bylo samozřejmě koupit lambdu na 1,9, ale snažím se to řešit nejlevnější cestou.

I tvarem a konektorama jsou si podobné (resp. co se dá vyčíst z obrázků, jsou stejné). Hlavně potřebuju projít emisema, takže pokud se ty lambdy opravdu neliší, tak bych ji určitě koupil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu,s objemem to nemá nic společného,jen počet drátů musí souhlasit a nesmíš splést dráty při případném letování.Mám japonskou lambdu z nějaké Škodovky,ani nevím z jaké.Zadej zde v hledání něco o lambdách,už se o tom psalo,když se bojíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...