Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nepravidelný volnoběh


Drakov

Recommended Posts

Muj miláček to dělá taky 2.0 HDi (najeto 250 000 bez větších problémů) pomůže když koupím u peugeotu přísadu do paliva - pak to tak dvě nádrže nedělá. Je to jako by do tebe někdo strkal. Ptal jsem se na to a doporučili mi nový vstřiky ale to do toho nevrazím ještě jsem uvažoval o tom čištění vstřiků ale zase jsou názory že se to pak sere o to víc. Je fakt že když se ohřeje tak to přestane. Ještě mně napadlo jestli to nebude ten setrvák ale to asi ne. Kdybys na něco nového přišel určitě napiš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to dela taky,mam 2.0 16V rv 99.Pred necelym rokem to delalo,tak sem vymenil svicky,dal sem tam naky lepsi brisky,ted sem najel tak 10-15t a zaclo to delat znova.Nijak jinak se to neprojevuje nez kdyz stojim na krizovatce tak se to klepe a otacky kolisaj kolem 1000 ale tak malo ze to je na rucicce sotva videt.

Nicmene predpokladam ze kazdej mame asi jinej problem kdyz vy mate diesely a ja benzin.Premejslim jestli nebude v prdeli zapalovaci rampa...:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to teda na volnoběh jak kdy, ale i při jízdě za studena si to škubne :D . Četl jsem ( myslim že to bylo na citroen clubu ) , že to dělá zelený čidlo ( myslim že je to na vodu - prej má dvě polohy, bud to dělá za studena nebo za tepla ). Je to jedno z těch tří ( jsou vidět za škrtící klapkou na motoru, nebo vzduch.filtrem - aspon u benzinu :) ), jinak tam je ještě hnědý a modrý myslim. Byl jsem se na něj ptát v peugeotu a tam nakonec vyšlo, že bych měl mít klimu, jenže já nemam :mrk . Říkal že mi dá z jiný 1.8 16V , ale když se to liší už i o dva stupně , tak to prý může ještě nadělat větší paseku. Tak jsem to nechal být. jezdit to jezdí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...