Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převodovka nebo spojka?


podebradak

Recommended Posts

Ahoj, něco mi už dlouho hučí a jakoby se dře v převodovce na hdi 79kW, ale auto jsem už předělával na 66kW převodovku, když mi odešel setrvák na 60000. Ted mam najeto 200000 spojka dělaná s výměnou převodovky.Když sešlápnu spojkový pedál tak hučení a dření přestane. Už mi to začlo vadit, protože se to pořád zhoršuje,najezdil jem asi 30000. Už jsem zkoušel měnit olej v převodovce a pořád stejný.Když přeřazuju auto dost cukne. Na tom všem je divný to že jsou dny kdy to je úplně tichý a nic necuká(ale málo kdy). Při couvání cuká nejvíc. Při konzultaci s mechanikem mi bylo řečeno že to nemusí být převodovka ale ty pružiny ve spojce, ža můžou být vypadaný a dřít se. Nemáte s tím někdo nákou zkušenost? Jde mi jen o to jestli mam schánět převodovku nebo stačí vyměnit spojku. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: podebradak

Díky za rady, myslíte že to dělá spojka? Protože všem ostatním to ramplovalo když měli spojku rozeplou-spojkový pedál sešlápnutý, ale já když sešlápnu pedál hučení přestane.

tymto to zacinalo aj u mna....a potom sa to zmenilo na opak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...