Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radary Jizni spojka


buml

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

co vite o tom, ze prujezdove radary na jizni spojce meri nejen jednotlive useky, ale i celou spojku, pokud ji nekdo celou projizdi, dneska sem to slysel na Beatu:o

[upravil dne 6/2/08 buml]

už jsem to četl ,myslim v 24 nebo snad metro, od omv az pred lanovej a pak i kolem mcd

[upravil dne 6/2/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky jsem to cetl, ale nevim jestli je to tak trvale, nebo to nastavujou jen nekdy podle jejich libosti, nicmene stazena slunecni clona to jisti, pokud neni na fotce videt oblicej, pry podle nejake mluvci MP Praha neposilaji ani obsilku a prestupek neresi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

jj taky jsem to cetl, ale nevim jestli je to tak trvale, nebo to nastavujou jen nekdy podle jejich libosti, nicmene stazena slunecni clona to jisti, pokud neni na fotce videt oblicej, pry podle nejake mluvci MP Praha neposilaji ani obsilku a prestupek neresi

no jo, tobe se to rika, ty nemas na strese klobouk:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Ferry

jj taky jsem to cetl, ale nevim jestli je to tak trvale, nebo to nastavujou jen nekdy podle jejich libosti, nicmene stazena slunecni clona to jisti, pokud neni na fotce videt oblicej, pry podle nejake mluvci MP Praha neposilaji ani obsilku a prestupek neresi

no jo, tobe se to rika, ty nemas na strese klobouk:(

ja nejsem ani majitelem toho auta s kterym jezdim a jsem majitelem auta s kterym jezdi taky uplne nekdo jinej, takhle pekne to mam zarizeny :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Vzhledem k tomu, že po jižní spojce v noci nejezdím, tak z těchto radarů strach nemám - přes den se tam rychlost ani nedá překročit - teda většinou.

tak to se s tebou budu hodne hadat, staci vedet kdy dat pravej a kdy levej blinkr a Jizni ti projedu ve 120 jako prd;)

Samo vynecham doby kdy je totalni STAU kamionu

[upravil dne 6/2/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by me museli uz zatknout.. nocni jizda po jizni spojce je muj konicek :D ale co vim tak i spousta techto pomerovych kamer a radaru nefunguje..protoze jeste nejsou pripojeny do datove site ale jen do elektriky... treba vim ze v hloubetine na podebradsky smer centrum byli nefunkcni skoro trictvrte roku !!! (mam to primo z prvni ruky :super - tata je subdodavatelem kamerovyho systemu prahy) Takze zádnej štres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to taky nehrotil... Po jižní spojce v noci jezdím rychleji než je povoleno už nějakou dobu a zatím jsem nic nedostal. Možná to je tím jak píše Ferry. Já totiž jezdím zásadně pouze se sklopenou sluneční clonou a to i v noci. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...