Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mlhofky 106 a strobo


poldy

Recommended Posts

Původně zaslal: MrVain

Původně zaslal: Fakir

Technická: stroboskop v autě má jaký význam? :)

žiadny, ale keď sme v sekcii tuning tak prečo nie:D

No dobře, zeptám se jinak (sorry za OT, ale nedá mi to :)): ty považuješ stroboskop za tuning?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Tuning ----> http://uk.youtube.com/watch?v=38Vn451feyI

Jo, tak nějak. Různé neony, stroboskopy a podobné svítiblikapíčoviny osobně považuju spíš za tuzing, stejně jako např. běžně dostupné "tuningové" nárazníky a oblíbené aerodynamické brzdy v podobě slušivých "tuning" křídel (hlavně na hatchbacku jich většina vypadá dost komicky). A nesmíme zapomenout na stokilovou hudební aparaturu, obývající většinu kufru a výplní dveří. Bez urážky, prostě to takhle vidím. :) Jo, pravda, včera jsem viděl v Písku nádherně upravenou A3, nicméně dle stylu autora by byl tuzing typu stroboskop to poslední, co by se na takovém autě vyskytlo. :) IMHO je styling pěkná věc, ale výsledná auta jsou tak maximálně na výstavu, či na prasení (většina otůzených nástavců na penis značky VW Golf mladých (bez)nadějných řidičů). Když bych se zabýval tuningem svého auta, tak proto, že v něm chci naopak jezdit, ne to někde vystavovat. Vzhled je vedlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Fusion

Tuning ----> http://uk.youtube.com/watch?v=38Vn451feyI

Jo, tak nějak. Různé neony, stroboskopy a podobné svítiblikapíčoviny osobně považuju spíš za tuzing, stejně jako např. běžně dostupné "tuningové" nárazníky a oblíbené aerodynamické brzdy v podobě slušivých "tuning" křídel (hlavně na hatchbacku jich většina vypadá dost komicky). A nesmíme zapomenout na stokilovou hudební aparaturu, obývající většinu kufru a výplní dveří. Bez urážky, prostě to takhle vidím. :) Jo, pravda, včera jsem viděl v Písku nádherně upravenou A3, nicméně dle stylu autora by byl tuzing typu stroboskop to poslední, co by se na takovém autě vyskytlo. :) IMHO je styling pěkná věc, ale výsledná auta jsou tak maximálně na výstavu, či na prasení (většina otůzených nástavců na penis značky VW Golf mladých (bez)nadějných řidičů). Když bych se zabýval tuningem svého auta, tak proto, že v něm chci naopak jezdit, ne to někde vystavovat. Vzhled je vedlejší.

...aha ... tak povodne som ti chcel odpovedat, ale nejdem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakire neco na tom je. Ty to ale beres az moc do detailu. Me se libi takovy decent tuning, zadne prasarny, zadne naraznikyaznaasfalttykravo (i kdyz ho ted sam mam, ale to je tim, ze jsem dnes rozrezal predni pruzinu). Vzhled je taky dulezity, ale radeji bych jezdil ve stodvacitce s vykonovymi a jizdnimi vlastnostmi porsche nez v mercedesu s nablyskanyma chromovyma 22" kolama, aparaturou za 100 000,- a umelyma vydechama na kapote co nejede a do zatacky muzes max 40km/h nebo se to prevrati. Chci rict, ze auto se mi musi libit, ale to nutne neznamena, ze musi byt nejak zvlast prekopane, kolikrat staci pekna kola. Taky mam na aute nasvicenou podlahu a modny neon v kufru, ale vypada to fajn a pokud je to dobre udelane, tak proc ne. Zalezi na provedeni, neco jineho je schovat neon pod sedacku a neco jineho je prilepit zarivku na strop... Chce to proste trochu citu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, i v tom máš pravdu. To nahoře jsem možná trochu přehnal, zřejmě proto, že mně včera zrovna jeden frajírek v otůzeným golfíku (f tédéíčku, na hlínách, f tuninguvole, černý vokna a vzadu roura jak z tryskáče) svou prasojízdou celkem slušně namíchl. Tak bych jen rád uvedl na pravou míru, že rozhodně všechny nechci házet do jednoho pytle, a ano, že i na vzhledu záleží, když se to udělá pěkně. Osobně si myslím, že když už, tak decentní úprava originálních karosářských dílů je lepšé (přinejmenším funkčně), než různé tuning nárazníky, apod., které mají několik problémů: pokud je styling o tom se odlišit, tak je celkem komické sledovat, jak se na tuning sraz dostaví třicet odlišených 206tek, na kterých si můžete prohlédnout celkem asi tři nejčastější (obvykle nejlevnější) typy nárazníků, které se na ně vyrábí. :) Další problémy už jsou funkčního charakteru: aerodynamika (obvykle špatná - moc vzduchu pod auto, málo vzduchu tam, kam patří) a i samotná funkce takového nárazníku coby ochrany auta při nárazu je u mnoha typů velmi diskutabilní. Takže tuning ano, a styling... jo, proč ne. Ale s velkou dávkou střízlivého rozumu. :)

P.S.: Omlouvám se poldo306, pokud jsem ho včera svým postem nějak pobouřil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Ale jo, i v tom máš pravdu. To nahoře jsem možná trochu přehnal, zřejmě proto, že mně včera zrovna jeden frajírek v otůzeným golfíku (f tédéíčku, na hlínách, f tuninguvole, černý vokna a vzadu roura jak z tryskáče) svou prasojízdou celkem slušně namíchl. Tak bych jen rád uvedl na pravou míru, že rozhodně všechny nechci házet do jednoho pytle, a ano, že i na vzhledu záleží, když se to udělá pěkně. Osobně si myslím, že když už, tak decentní úprava originálních karosářských dílů je lepšé (přinejmenším funkčně), než různé tuning nárazníky, apod., které mají několik problémů: pokud je styling o tom se odlišit, tak je celkem komické sledovat, jak se na tuning sraz dostaví třicet odlišených 206tek, na kterých si můžete prohlédnout celkem asi tři nejčastější (obvykle nejlevnější) typy nárazníků, které se na ně vyrábí. :) Další problémy už jsou funkčního charakteru: aerodynamika (obvykle špatná - moc vzduchu pod auto, málo vzduchu tam, kam patří) a i samotná funkce takového nárazníku coby ochrany auta při nárazu je u mnoha typů velmi diskutabilní. Takže tuning ano, a styling... jo, proč ne. Ale s velkou dávkou střízlivého rozumu. :)

P.S.: Omlouvám se poldo306, pokud jsem ho včera svým postem nějak pobouřil. :)

v plate som mal aparaturu co vazila dost, uz nemam, chcel som znizit podvozok, neznizim, na ceste som No1 ( :myslim obcas) ale az ked mam zohriaty motor a len dovtedy kym citim ze to uz nebrzdi, tuning len pre krasu a nech je auto aj dalej predajne ... dodam fotku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...