Sign in to follow this  
Followers 0
pagot

praskla predni pruzina

16 posts in this topic

pred barakem ,kdyz sem se otacel ,rana jak z dela:o a moje 406 klesla ,praskl konec pruziny a ta se cela propadla dolu sfina,,za ohromnyho rachotu jsem nacouval na travnicek pred barakem dre o rafek

kdyz ji fleksou rozriznu abych ji nejak dostal ven,muzu dojet do servisu bez pruziny?? ,jeste me nikdy a nikde nerupla:aut

jednodussi je to odmontovat a hodit do servisu jen ten tlumic+ horni ulozeni... myslim, ze neni problem to udelat i na parkingu... A kdyz se se servisem domluvis a sezenes pero, tak ti to klidne udelaji i na pockani

me kdyz praskla pruzina na renckoj,tak jsem nasadil uzkou 13ku dojezdovou a pak uz nic nedrelo,tak hura do servisu,ale u 406ky nevim

jeste jsem takhle blbe prasklou pruzinu nevidel,stat se to pri jizde asi bych se se zlou potazal i kdyz mam denni trening reakci na zavodnim simulatoru :roker

Cau, me praskla taky, minuly tyden.

Odtahovku nevolej, pruzinu rozrez, vytahni, aby nedrela a dojed do servisu, jed pomalu a bude to v klidu! Potvrdili mi to nezavisle 2 mechanici. Dojet se s tim da.:papa

Ahoj,i já se přidám se svou prasklou pružinou z minulého týdne:grr Bylo to na předním pravém ale na dojezdovku se dá jet.Jen tu pružinu natočit tak,ať nedře o pneu nebo poloosu,což jsem zjistil bohužel pozdě.Takže jedna Goodyear je v p....Ale jak říkám,s prasklou nebo i bez se dojet dá,jen tam hodit dojezdovku.

Tak to me poserte, ja mam taky pravou predni prasklou. To neni normalni!!! Asi jsou nejake skvrny na mesici...:grr

kde jste obednavali ty pruziny,nebo tam souply nejakou pouzitou?:myslim ,eshopu je dost ,jen typ na nejakej kde byla rychla dodaci lhuta ,jinak dekuji za rady

jojo. mjauto, ja si tam objednal sadu na ulozeni tlumice, kdyz uz to budu mit rozdelany, tak to vymenim. Dodani na druhy den. Jinak pruziny jsem objednaval kratsi, jsou na ceste z nemecka.

tak sa to rozbehlo s tymi utrhnutymi pruzinami.

Ja som to menil 16.1. a to som musel predtym rozbrusovackou urezat zvysok pruziny. Potom som zistil ze pruzina presekla prachovku na poloosi tak som musel kupit aj tu a dat to vymenit.

Robota cca 4 hodiny aj s poloosou. Da sa na tom ist aj s normalnou pneu a bez pruziny.

Nakolko som to uz pisal v inej teme tak zopakujem ze som uz mal kupene dva ine pouzite tlmice aj s pruzinami tak to nebol problem vymenit kus za kus.

Teraz uz len nech sa ozve ten co mi minuly rok pisal ze ak vymenim tie tlmice tak on si chce tie stare od mna zobrat.

:papa

I já se přidávám s prasklou přední pružinou , ovšem levou

neznáte někoho v UL, kdo by se mi na to podíval? Pružiny už mám obě koupené... jen scháním někoho kdo to vymění:D