Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zvysit vykon u motoru 2.0 HDI 80 KW-chip uz mam;o)


kukikuk

Recommended Posts

Původně zaslal: PP205

160 ps chip ? Nebyl si u me vid ? :-) mas tam maximalne 140. tak pokud budes chtit da se to poladit, ostry sani nedavej, vaha se s tim nepopere a spotreba de nahoru (nevim proc, ale pri ostrym sani vaha zkresluje nedokazu vysvetlit, ale je to tak)

No já tam 160 nemám ale možná něco kolem 150 a filtr sportovní mám a vůbec jse mi nezdá že by to váha nedala,jede to uplně normálně a žádné chyby to nehlásí a to jsem byl na dia už víckrát a váha chybu nehlásila.....tak ted kde je pravda.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Jogin: On je prave rozdil, jestli za 6 - 7 nebo za 11. A proste s naftou se jezdi naprosto jinak, jede se mi s ni tak jako "pohodoveji". A kazdej na to proste nema a nechce vrazet penize jen do auta. Ja nevim, kdyz si tam nekdo ten chip da tak tvy auto nezkurvi, tak pak nechapu, co ti na tom tak vadi...

Me nevadi, ze si tam da, cip(pokud je dobre udelany a nehul to jako prase, uz kolikrat se me stalo, ze magor pre demnou me docela zahulil cmoudem, prez kterej nebylo nic videt, a nedej boze ze ti to udela nekde u prechodu a ty potom sejmes nekoho na prechodu!!!!), taky nechapu, to , ze z toho chce vytriskat maximum i za cenu toho, ze mu to bude kourit jako prase. To nechapu, cip je dobra vec, pokud je dobre udelana, nic proti tomu nemam, ja sem reagoval, na naky nesmyslny vyndavani fapu atd. :papa Jinak, jak siu muzes precit, sem HDI chvalil, co se tyce spotreby :super Ja si nakou tu kacku ale za benzin priplatim, holt mam rad, benziny, sou pruznejsi, lip to jede, lepsi zvuk. :mrk:aut

[upravil dne 18.2.08 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Me nevadi, ze si tam da, cip(pokud je dobre udelany a nehul to jako prase, uz kolikrat se me stalo, ze magor pre demnou me docela zahulil cmoudem, prez kterej nebylo nic videt, a nedej boze ze ti to udela nekde u prechodu a ty potom sejmes nekoho na prechodu!!!!), taky nechapu, to , ze z toho chce vytriskat maximum i za cenu toho, ze mu to bude kourit jako prase. To nechapu, cip je dobra vec, pokud je dobre udelana, nic proti tomu nemam, ja sem reagoval, na naky nesmyslny vyndavani fapu atd. :papa Jinak, jak siu muzes precit, sem HDI chvalil, co se tyce spotreby :super Ja si nakou tu kacku ale za benzin priplatim, holt mam rad, benziny, sou pruznejsi, lip to jede, lepsi zvuk. :mrk:aut

[upravil dne 18.2.08 Jogin]

Jo, v pohode, jinak uz jsem to tady nekde psal, ze pokud muzu porovnat benzin 2.0 (mazda 6 funglovka) a svuj 2.0 HDi (cca 440 t. km) tak proste ta mazda byla linejsi. Ale je to jen a pouze muj subjektivni pohled. ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...