Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kola 15"????


RUMcajs40vol

Recommended Posts

Nazdar lidi...

Již pár měsíců jsem majitelem jedné 106-tky a uvažuju že nahradím půvpdní 14" za 15", jestli nebude problém v něčem..?? Nebo spíše by mě zajímalo, když už tam fláknu ty 15-tky, jaké pneu je ideální (moje 106-tka je obsah 1.4), tak aby se moc nezvýšila spotřeba a aby nic nedřelo?? Díky předem:):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RUMcajs ja Ti poradím akurát tak s vložením fotky, k ostatnému nech sa vyjadria kolegovci.

Klikni dole na pravo "Odpovědet" a vyskočí Ti nové okno. Pripoj ten Tvoj obrázok ako Přílohu: klik na "Vyhledat" a nájdi si ten obrázok v compe. :papa

Vyskúšaj si to v sekcii Pokusy . V prípade ďalších nejasností odporúčam sa obrátiť na nekorunovaného ombudsmana P-C fóra Radka Hurvajze :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekná 106tka!

A k tým diskom. Prvé čo, daj si pozor na tie malé písmenká v techničáku. Ak tam 15tky nemáš napísané, tak byť na Tvojom mieste ani neuvažujem. Fízli sú na to ako supy a berú za to techničák ak ich naštveš. Ja mám napísané originál aj gumy 165/70/r13 alebo alternatívy 165/60/r14 a 175/60/r14. Ako sám vidíš o 15tkách ani chýru ani slychu.

Ak sa predsalen rozhodneš dať 15 záleží od ich hmotnosti a šírky pneumatík, na tomto pocítiš hlavne spotrebu. Celkovo ako som od Ivanky zistil (týmto ju zdravím) po prechode z plecháčov na elektróny stúpne spotreba, lebo sú ťažšie, jedine žeby si si kúpil nejaké super značkové a odľahčené, potom budú ľahšie, ale ináč asi nie. Ktosi tu na fóre má 15tky disky, tuším nejaká športová verzia 106tky, 16ventil obsah 1,6, ale kto neviem. On Ti bude vedieť určite lepšie poradiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kujon106: jo určitě to zkusím...ale 16", kurde, to musi byt mazec:o:)

Peto670: No zatim nemam zkusenosti s nasima cajtam, zatim me moc nekontrolovali a kdyz jo, jel jsme v aute co nebylo ani trosku natunene;) Ale mam kamose, co jsou starsne hovada..Koupili BMW 318i a narvali tam motor ze sedmicky, tusim ze to byl 3,5litr..a zatim jim to prochazi:cool:

Bohouš: no to nevim, zas takovy znalec 106-tek nejsem:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakub106GTI: Hezké kolečka:) btw: Neprodaval si tohle auto? Nebo nekoupil si ho ted nekdy?

No ja tam mam prave 165/60/r14 coz je takove ... no...:bojim No o tom jsme taky uvazoval tam nahodit jiny rozmer pneu, jelikoz ty 165 mam uz docela sjete, takze stejne bych musel do novych pneu, tak spise zvazuju ze koupim r15 uz obute, nejlepe na rozmer 195/45...a nejlepe s Xsary VTS, ty kolečka se mi hodně zamlouvají:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RUMcajs40vol

jakub106GTI: Hezké kolečka:) btw: Neprodaval si tohle auto? Nebo nekoupil si ho ted nekdy?

No ja tam mam prave 165/60/r14 coz je takove ... no...:bojim No o tom jsme taky uvazoval tam nahodit jiny rozmer pneu, jelikoz ty 165 mam uz docela sjete, takze stejne bych musel do novych pneu, tak spise zvazuju ze koupim r15 uz obute, nejlepe na rozmer 195/45...a nejlepe s Xsary VTS, ty kolečka se mi hodně zamlouvají:):)

No mám ho cca 9měsíců takže je to už docela doba:))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakub106GTI: A to mas 1,6 16V ze? A koupil si ho nekde v Cechach ze?:) Teda jestli si tento inzerat dobre pamatuju...Puvodne jsme chtel taky 1,6 16V bud Saxo nebo 106 byli mi to jedno, jedno Saxo jsme se mel jet podivat ale nechtel ho nakonec prodat a 106 jsme mel taky zamluvenou ale borec mi to prodal pred nosem osel...tak jsem navstivil kamaradovou garaz a mel tam tuhle 106-tku, byla burnuta na pravy predek, udelal mi solidni cenu a jeste kdykoliv s emi neco posere tak za nim muzu dojit a on to da dokupy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RUMcajs40vol

jakub106GTI: A to mas 1,6 16V ze? A koupil si ho nekde v Cechach ze?:) Teda jestli si tento inzerat dobre pamatuju...Puvodne jsme chtel taky 1,6 16V bud Saxo nebo 106 byli mi to jedno, jedno Saxo jsme se mel jet podivat ale nechtel ho nakonec prodat a 106 jsme mel taky zamluvenou ale borec mi to prodal pred nosem osel...tak jsem navstivil kamaradovou garaz a mel tam tuhle 106-tku, byla burnuta na pravy predek, udelal mi solidni cenu a jeste kdykoliv s emi neco posere tak za nim muzu dojit a on to da dokupy:)

Jasně mám GTI :-) spíš sou s16 GTI je u nás mín:-)No tak těch 75 koníků stačí ne??:super

Jsi z Jíčína?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakub106GTI: No tak jako staci, jak jedu sam, jak jedu ve ctverko tak uz to jde hodne poznat, je to slaboucke, potreboval bych nejakou hracku, at si ti curacci v bavorakach nemysli:D:D Ne sranda:D Byl jsme zvkly na Fabii 1.4 MPi takze to docela jede:)

Jinak nejsme z Jicina, bydlim kousek od Frdku-Mistku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...