Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akce čistá okna-Rádia Magic


p406b

Recommended Posts

Tak jsem dnes vyuzil reklamni akce Radia Magic zdezamerenou na bezpecnou jizdu s čistymi okny.:super Dnes byli v Usti nad Orlici a protoze jsem to cestou z prace zaslech tak jsem se stavil.

Umyli mi okno,dolili ostrikovac(kazde auto 3L),dostal jsem vuni do auta a cistic na sklo(rozprasovac 375ml).:aut Uzitecna reklama a k tomu i docela hezky hrajou.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v praze se objevujou na krizovatkach taky obcas myči oken, particka vetsinou zvlastne vypadajicich individui, mnohdy tmavsi barvy pleti s kyblikem spinavy jarovy vody a houbama a sterkama, vyuzivajici delsich intervalu cervene na semaforu ti omatla houbou okno, narychlo setrou sterkou a cekaj dysko. Vetsinou kdyz je vidim jak miri ke mne, poustim ostrikovace a sterace :) jednou se mi to nepovedlo, ale mel jsem zapnutej destovej senzor, takze kdyz na nej placnul tu mokrou houbu, sterace se o nej postaraly samy a pekne ho pretahly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

v praze se objevujou na krizovatkach taky obcas myči oken, particka vetsinou zvlastne vypadajicich individui, mnohdy tmavsi barvy pleti s kyblikem spinavy jarovy vody a houbama a sterkama, vyuzivajici delsich intervalu cervene na semaforu ti omatla houbou okno, narychlo setrou sterkou a cekaj dysko. Vetsinou kdyz je vidim jak miri ke mne, poustim ostrikovace a sterace :) jednou se mi to nepovedlo, ale mel jsem zapnutej destovej senzor, takze kdyz na nej placnul tu mokrou houbu, sterace se o nej postaraly samy a pekne ho pretahly :)

Tak to je dobře:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

v praze se objevujou na krizovatkach taky obcas myči oken, particka vetsinou zvlastne vypadajicich individui,

Tohle se mi stalo na křižovatce Kbelská x Poděbradská. Tohle individuum přihnalo zezadu, takže jsem ho neviděl a pláclo mi tu špinavou houbu s vodou. co používal od začátku sezóny na okno. Asi by mě to tolik nenasr*lo, kdybych neujel cca 150m z myčky na hlavní. Řval jsem na něj jak protrženej, jestli mu nevadí, že je celý auto, až na přední okno, který zasr*l čistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Ferry

v praze se objevujou na krizovatkach taky obcas myči oken, particka vetsinou zvlastne vypadajicich individui,

Tohle se mi stalo na křižovatce Kbelská x Poděbradská. Tohle individuum přihnalo zezadu, takže jsem ho neviděl a pláclo mi tu špinavou houbu s vodou. co používal od začátku sezóny na okno. Asi by mě to tolik nenasr*lo, kdybych neujel cca 150m z myčky na hlavní. Řval jsem na něj jak protrženej, jestli mu nevadí, že je celý auto, až na přední okno, který zasr*l čistý.

Tak tady by se opravdu vyplatila

vozidla:myslim:myslim;);):D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Letenskýho tunelu tihle blbové oxidujou taky, bohužel pokud se bude nacházet i mezi řidiči dostatek idiotů, kteří jim za poškrábání skla ještě zaplatí, nikdy to z ulic nezmizí (při tlačení kočárku jsem zaslechl jejich rozhovor, z kterého vyplynulo, že jsou schopní si "vymazat" i litr za hodinu - pro neználky litr = 1000 Kč - že to ve finále končí v drogách nebo automatech je jasné už od pohledu).

Je zajímavé, že se tohle děje jen od nás na východ, směrem do civilizovaného světa jsem se s tím nikde nesetkal (naopak třeba v Rumunsku se mi stalo, že šmrdlalku vůbec nezajímalo, že jsem v autě gestikuloval, že okno umýt nechci, i tak šmrdlat začala a ve finále mi na boční okno zaťukal její větší brácha solidním kamenem - dostal kovovou dvacku a já prchal z křižovatky jak o závod. O té dvacce asi přemýšlí až do teď.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

U Letenskýho tunelu tihle blbové oxidujou taky, bohužel pokud se bude nacházet i mezi řidiči dostatek idiotů, kteří jim za poškrábání skla ještě zaplatí, nikdy to z ulic nezmizí (při tlačení kočárku jsem zaslechl jejich rozhovor, z kterého vyplynulo, že jsou schopní si "vymazat" i litr za hodinu - pro neználky litr = 1000 Kč - že to ve finále končí v drogách nebo automatech je jasné už od pohledu).

Je zajímavé, že se tohle děje jen od nás na východ, směrem do civilizovaného světa jsem se s tím nikde nesetkal (naopak třeba v Rumunsku se mi stalo, že šmrdlalku vůbec nezajímalo, že jsem v autě gestikuloval, že okno umýt nechci, i tak šmrdlat začala a ve finále mi na boční okno zaťukal její větší brácha solidním kamenem - dostal kovovou dvacku a já prchal z křižovatky jak o závod. O té dvacce asi přemýšlí až do teď.).

to jo,vypravel mi takhle jeden znamej, ze si nekde v techto zemich musel kopit cihlu, vysla ho asi na 1000,- jinak by se tam odtud jentak nedostal:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Ferry

v praze se objevujou na krizovatkach taky obcas myči oken, particka vetsinou zvlastne vypadajicich individui,

Tohle se mi stalo na křižovatce Kbelská x Poděbradská. Tohle individuum přihnalo zezadu, takže jsem ho neviděl a pláclo mi tu špinavou houbu s vodou. co používal od začátku sezóny na okno. Asi by mě to tolik nenasr*lo, kdybych neujel cca 150m z myčky na hlavní. Řval jsem na něj jak protrženej, jestli mu nevadí, že je celý auto, až na přední okno, který zasr*l čistý.

ono kdyz je tam na Letny vidavam, tak se mi zda, ze si vybiraji fakt ty cisty auta, kdyz mas spinavou popelnici tak si te nevsimaj asi si vydedukovali ze clovek, kterej kasle na mycku a ma spinavy auto nijak neoceni jejich snahu, tak se soustredi na ty nablejskany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuj fuj fuj, tohle je priserny (myslim praha, letna a podobny) casto maj i snahu něco znáhordnit z auta při stání je-li to jednoduše možný atd... u mě by nepochodili , patřim do katagorie poopelnice ( nemeju a spíš sem rači když je špinavý páč nikoho neláká :D ) jinak tyhle rádio akce atd to beru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...