Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

S kým do Anglie


Guest MMMMM

Recommended Posts

Nemám ted moc času hledat s kým, ale možná mi poradite. Od koho lejlépe, nejlevněji letecky z Prahy do Londýna a zpět?

Pátek odjezd v neděli příjezd zpět. Na kolik to tak vyjde pro dvě osoby se všemi polatky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli už tenhle víkend, tak to jsi se ozval pozdě, to už udou všude letenky dost drahé. Záleží na tom, kam se v Londýně chystáš. Já jsem 3 měsíce bydlel na Golders Greenu, takže mi vyšlo nejlíp easyjet, který přilétá na Standsted a odtamtaď jezdí autobus přímo na Golders Green za nějakých tuším 12 GBP (zpáteční). Za letenku jsem platíval většinou do 6 kKč se vším všudy, včetně zaplaceného dalšího zavazadla, objednával jsem cca jeden měsíc dopředu a bohužel jsem lítal v pátky a neděle, kdy je to nejdražší. Další alternativou jsou pak ČSA (Click3sky), kteří lítají na Heathrow, ale zase odtamtud mi vyšla doprava dost draho (než jsem se nastolicoval a za 165 GBP koupil přestupní lítačku mezi všemi pásmy a všechny druhy dopravy). Ještě je možnost mrknout na www.letuska.cz, tam občas bývají diskontní lety. Jestli chcete letět tenhle víkend, tak jsi v loji a pod 8kKč podle mě seženeš s obrovským štěstím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak click4sky je do konce února vyprodaný, ale easy jet koukám, že zlevnili....

pátek 08 únor Praha do Londýn Gatwick

odlet 14:15, přílet 15:20, nebo odlet 21:55, přílet 23:00

pátek 08 únor Praha do Londýn Stansted

odlet 10:45, přílet 11:45, nebo odlet 17:25, přílet 18:10

Cena furt stejná: 2,819.00 na osobu

Návrat

Gatwick

odlet 10:50, přílet 13:50 - 3,893.73

odlet 18:20, přílet 21:20 - 2,323.73

Stansted

odlet 07:25, přílet 10:20

odlet 14:35, přílet 17:30, obě ceny stejné - 2,823.73

Dohromady cca 10 kKč, u ČSA s debilníma odletama v noci začínají na 16 kKč...

http://www.nationalexpress.com/Airport/index.cfm - autobusy do centra a i jinam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja letim do Londyna na vikend 22. -25. unora, takze uz od 7. ledna mam rezervovane letenky pres http://www.gtsint.cz a vysly me zpatecni pro jednu osobu konena cena 1839Kc Spolecnost SkyEurope. letim to teda na letiste Luton, ale z Lutonu se da objednat za 2Libry autobus od EasyJet primo do centra Londyna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl letět do měsíce. Když pátek a neděle je nejdražší, tak kdy letět aby to nebylo tak drahy? Jinak tam i zpět letenka do Londýna za 1839Kc to jde? Myslel jsi to takto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Já bych měl letět do měsíce. Když pátek a neděle je nejdražší, tak kdy letět aby to nebylo tak drahy? Jinak tam i zpět letenka do Londýna za 1839Kc to jde? Myslel jsi to takto?

presne tak, odletam v patek rano a vracim se v pondeli odpoledne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...