Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu po celý rok


Guest MMMMM

Recommended Posts

A proto si myslím, že není nejlepší z takovýchto článků vyvozovat závěry, zkusit si to na vlastní kůži a pak mít nějaký tvrzení.

To co píšou podle mě platí na ty protektory z Tesca (Debica). Já když sem se tam na ně nedávno díval tak se divím, že na nich někdo jezdí v zimě (natož teď v současným počasí), když sem sahal na vzorek tak sem skoro byl schopnej ty kusy dezénu ulomit. Kámoš si ale takový pneumatiky vychvaluje v na Transportéru, jezdí do terénu, tam se dobře drapou ale taky měl nedávno kus pneumatiky urvanou o šutry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď zrovna mám na 206ce pěkně sjetý zimní pirelli wintersport. Ještě loni v zimě byly ok - přes léto jsem na ně párkrát juknul a chválil jsem si jal pěkně drží vzorek (holt Pirelli říkal jsem si). Pak jednoho krásného (zimního) dne ke mě přijížděla přítulkyně - vytočila kola - a z vnitřní strany skoro slick !!! Toho jsem si nějak nevšiml. Dobrá, přiznávám se že jsem to nějak nešetřil a navíc jsou na pažoutka celkem široký (205) ale v zimě by určitě vydržely víc.

A ten jízdní komfort taky nic moc - hlučné, auto díky nim ve vyšších rychlostech nedotáčivé ... atd - jak už tu bylo řečeno.

Už se těším až přezuju na letní Dunlopy, který mám v garáži ...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: MatrixChose

No ja mam teda taky Michelin Alpin a spokojenost.

Jak říkám, mám porovnání a ta levná Sáva je lepší. Vem si, stejná auta, stejné motory, stejné rozměry pneu a Sáva vyjede víc.

Pokud budu brát období, kdy sníh není, Alpin ubývá daleko méně. Ale na sněhu se na Savu nechytá.

a co ruzni ridici? :):roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: MatrixChose

No ja mam teda taky Michelin Alpin a spokojenost.

Jak říkám, mám porovnání a ta levná Sáva je lepší. Vem si, stejná auta, stejné motory, stejné rozměry pneu a Sáva vyjede víc.

Pokud budu brát období, kdy sníh není, Alpin ubývá daleko méně. Ale na sněhu se na Savu nechytá.

a co ruzni ridici? :):roll

nie je vsetko len o vydrzi pneumatiky.hlavne zimnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: MJSytic

:xvul Mám zimní sadu na zimu. Letní sadu na léto a stejně jsem to na podzim rozsekal:aut:D:xvul

a jsou i taci, co maji zimni sadu na zimu, letni sadu na leto a jarnepodzimni sadu na jaro a podzim :D

Hádej, co udělám z těch fajnových MP58 s 4-5 mm vzorku !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...