Sign in to follow this  
Followers 0
Ericce

kontrolky budiku 406 r.v.2002

7 posts in this topic

zdar peugeotaci. nikde ve vyhledavani jsem to nenasel a tak vas prosim o radu jestli nekdo z vas vi jak se rozebiraji budiky u 406 r.v. 2002. u 406 r.v. 99 jsem to vedel uz naspamat a u teto nove - vyndal jsem budiky a co nevidim. je to uplne jiny. chci je rozpytvat protoze chci mnenit podsvetleni ale nechci neco poskodit. taky se chci zeptat jestli je osvetleni kontrolek robeno diodami nebo klasika zaroveckami?diky moc za vsechny rady :papa:papa:roker

jo jasne diky. nemas prosime te nahodu foto jak ty diody vypadaji. chctel bych je zmenit na cerveny. jak mam budiky rozdelat? taky jsem se nekdy docet,ze v klime jsou taky diody.

jj sou vsude krom podsvětlení pp a jsou to SMD fotku bych mozna nasel, ale ted sem v aute.

jestli se ti bude dat tak mi ji prosim te posli. napis mi taky udaje jestli je to 1,5 nebo 3 voltova a rozmery. moc dekuju :super

diky moc, ale tohle jsem uz ctel a co potrebuju vedet ja tam neni. ja mam totiz ti SMD diody v palubke uz original od vyroby a chci je zmenit na cerveny. potrebuju vedet jak velky su ti SMD diody a jak rozebrat budiky protoze u 2002 je to uplne jinak. zadny kryt neni priskrutkovan jak je to u starsich modelu ale je zacvaknuty pomoci jazycku a dost tezko se to rozebira:myslim nechci neco poskodit tak proto vas zadam o radu :roker