Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

která kola vám přijdou hezčí na krátkou šedou 307 v 15"?


omegaalfa

která kola vám přijdou hezčí na krátkou šedou 307 v 15"?  

  1. 1. která kola vám přijdou hezčí na krátkou šedou 307 v 15"?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

ja sa budem tiež rozhodovat teda rozmyšlam nad diskami ale zatial treba ine riešit ale časom som určite rozhodnuty že dam disky ale zatial teda by som asi tiež v tomto pripade bral tie F aj ked na obrazku maju 5 dier a 307 ma 4 diery ale to je asi detail neviem prtave to že aj keby som si vybral disky a su 5 dierove vid obrazok a mam 4 diery na 307 tak mi ich akože dodaju aj v 4dierovom prevedeni ? Ja myslel že musim hladat take disky ktore maju 4 diery :myslim inak mam 195/65/R15 (6J X15 ET27) a chcel by som 205/55/R16 mam pozerat aj na to ET27 aby bolo rovnake pri tych R16 ako disky +gumy stale mam v tom trochu medzery :myslim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

ja sa budem tiež rozhodovat teda rozmyšlam nad diskami ale zatial treba ine riešit ale časom som určite rozhodnuty že dam disky ale zatial teda by som asi tiež v tomto pripade bral tie F aj ked na obrazku maju 5 dier a 307 ma 4 diery ale to je asi detail neviem prtave to že aj keby som si vybral disky a su 5 dierove vid obrazok a mam 4 diery na 307 tak mi ich akože dodaju aj v 4dierovom prevedeni ? Ja myslel že musim hladat take disky ktore maju 4 diery :myslim inak mam 195/65/R15 (6J X15 ET27) a chcel by som 205/55/R16 mam pozerat aj na to ET27 aby bolo rovnake pri tych R16 ako disky +gumy stale mam v tom trochu medzery :myslim:roker

kazde disky sa robia aj s 5 dierami a aj so 4 dierami podla roztece srobov a tie 16" by mali myt myslim ET 31 a pri vybere pozeraj na ET aby si potom nenadaval ked ti bude koleso suchat o nieco. Ja som zo zaciatku chcel tiez "F" ale asi si kupim tieto ALESIO ANDREA vyzeraju ako original co sa davana 307 ale original su iba 16" a stoja 5500 Sk :o a tieto stoja cca 3000 za kus

post-0-14109598903233_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: faget1

ja sa budem tiež rozhodovat teda rozmyšlam nad diskami ale zatial treba ine riešit ale časom som určite rozhodnuty že dam disky ale zatial teda by som asi tiež v tomto pripade bral tie F aj ked na obrazku maju 5 dier a 307 ma 4 diery ale to je asi detail neviem prtave to že aj keby som si vybral disky a su 5 dierove vid obrazok a mam 4 diery na 307 tak mi ich akože dodaju aj v 4dierovom prevedeni ? Ja myslel že musim hladat take disky ktore maju 4 diery :myslim inak mam 195/65/R15 (6J X15 ET27) a chcel by som 205/55/R16 mam pozerat aj na to ET27 aby bolo rovnake pri tych R16 ako disky +gumy stale mam v tom trochu medzery :myslim:roker

kazde disky sa robia aj s 5 dierami a aj so 4 dierami podla roztece srobov a tie 16" by mali myt myslim ET 31 a pri vybere pozeraj na ET aby si potom nenadaval ked ti bude koleso suchat o nieco. Ja som zo zaciatku chcel tiez "F" ale asi si kupim tieto ALESIO ANDREA vyzeraju ako original co sa davana 307 ale original su iba 16" a stoja 5500 Sk :o a tieto stoja cca 3000 za kus

alessia jsou krásný kola ale po tom co mě ve dvou pneuservisech varovali že tam po týdnu přijedu na rovnání a že jsou fakt jak bláto do nich nejdu - z italských pouze OZ...ale tady je zase jiná cenovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:omegaalfa

tak ti dakujem uz si asi 5 clovek co mi nedoporucuje Alesio koli tomu zevraj su makke je to tazke rozhodnut sa pre ake disky nie kazde pekne ukazu na 15" a nechcem ani moc drahe tak okolo 3000 - 3200 za kus, no som strasne zvedavy ake si vyberem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem u alessia, ze je pred par lety nechaly vyrabet v cine - a to bylo blato. O te doby maji spatnou povest. Vsichni co to rikaj, tak to je z doslechu - nikdo je na aute nemel. Osobne bych do alessia nesel, ne kvuli kvalite (te se nebojim), ale nemaji zadny hezky vzory - pokud chces opravdu kvalitu, tak proste budes muset zvolit BBS, OZ, Ronal aj.

Ja jsem udelal super zkusent s Dezenty model V.

Ono, kdyz se podivas na www.az-pneu.cz tak tam najdes kola, ktery jsou vcelku kvalitni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

problem u alessia, ze je pred par lety nechaly vyrabet v cine - a to bylo blato. O te doby maji spatnou povest. Vsichni co to rikaj, tak to je z doslechu - nikdo je na aute nemel. Osobne bych do alessia nesel, ne kvuli kvalite (te se nebojim), ale nemaji zadny hezky vzory - pokud chces opravdu kvalitu, tak proste budes muset zvolit BBS, OZ, Ronal aj.

Ja jsem udelal super zkusent s Dezenty model V.

Ono, kdyz se podivas na www.az-pneu.cz tak tam najdes kola, ktery jsou vcelku kvalitni.

tohle nebylo z doslechu, tohle bylo ze servisu kde ty kola prodavají a ty ohlý mi ukazovali, jsou součást řetězce tak je prodávat musejí....2 ze 3 je tam chodí reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...