Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TUNISKO - zkušenosti, rady, návody SEM!!!


Recommended Posts

2- je co pozerat.nie je to egypt takze pohyb volny.urcite odporucam navstivit nejake mesto v okoli a jeho trh.v hoteli varili celkom ok,ale aj tak sme chodili obcas na grilovane kurca.pozrel by som sa aj do inej turistickej lokality.ja som zabludil do inej lokality kde sk cestovky neponukali pobyty a tie hotely stalo zato navstivit a vidiet.

3-potom som bol chory ako nikdy,takze pit,pit a pit;)

do akej lokality sa chystas a kolko hviezdickovy hotel si si vybral?

my sme mali polpenziu a nabuduce uz by som volil allinkl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mahdia, hotel THAPSUS, polopenze. Měl by mít tři hvězdy, což mi bylo doporučováno jako naprosté minimum. Snad to bude stát za ty prachy. Někde jsem četl, že lepší pokoj se dá pořídit za 10 éček na recepci, tak by mě zajímalo jaký jsou další "neformální" ceny za přilepšení pobytu, aby pak člověk nezvyšoval zbytečně laťku ostatním a našel co potřebuje. Takový ty řeči po návratu typu "Tos měl dát recepčnímu bůra a za to stačilo dát pětku" člověka pak spíš naštvou a říká si, že až tam pojede (za dvacet let) znovu, bude chytřejší. Ale já bych byl rád chytřejší už teď.

[upravil dne 5.2.2008 tomino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hviezdickovy hotel je na afriku malo.my sme mali tiez 3 a uz viac nikdy.po prideleni izby som sa stazoval a na druhy den sme dostali lepsiu izbu ktoru nam dali na vyber z troch.takze neviem ci treba platit predtym 10 eciek.hlavne by to chcelo lepsi hotel.boli na tom vsetky rovnako co sa tyka 3 hviezdiciek.sluzby si tam bohuzial nezaplatis.nebudes davat kazdemu 10 eciek.

dost velky je rozdiel medzi 3 a 4 hviezdickami v tunise.ja som bol v hamammete.

v mahdii bol kamos a vravel ze bol maximalne spokojny.mal hotel mahdia beach alebo tak nejak.ale bol to asi 4 hviezd.

urcite do tunisu este pojdem,ale ako vravim.radsej priplatim nejaku tisicku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. kup si průvodce (podle obrázlů tě možná něco naláka nebo odradí). Stojí 160,- a jsou tam i malé mapky turistických míst. Hlavně vem Imodium apod. Krém s faktorem 30 na pysk jinak budes fakt pripeklej:). 3 hvezdicky jsou pro afriku málo, vzdycky tak jednu uber.

2. záleží kolik máš času a jak moc chceš cestovat. Doporučuji El-Djem (amifiteátr), Monastir (mazoleum, ribát), Sousse (ribát, nákupy), Port El-Kantoui (přístav, minizoo+botanicka zahrada), Kartágo (tam je toho hafo), Sidi bou said (městečko). Určitě je toho víc, ale tohle nám doporučila průvodkyně. Když jsme jedli venku tak jsme potřebovali Imodium:(, takže raději hotel. Jejich alkoholické pití je hnus.

Otravové: jsou všude. Kdykoliv ti dají něco do ruky tak to nejez a nepij, zaplatíš pak mnohem víc než v obchodě a kdoví jak dlouho to je venku. Při nakupování hustí co to jde. Smlouvej ceny na 10-20% původní ceny, nebo nakupuj v obchodních centrech kde jsou pevné ceny.

3. doma si dej pořádnej řízek a přebírej fotky:D

Jsou to moje poznatky, ale znova bych tam jel:)

Hlavně ať ti vyjde počasí:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Já jsem byl s rodinou v r. 2006 na Tabarce ( Tunisko ). Tříhnězdičkový hotel, cestovka Azur Reizen. Velká spokojenost v s clubem, animátoři výborní, rozhodně velká spokojenost. Letos jedu znova, ale do jiného města, chci poznat další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj byl jsem tam v řijnu 2007,

tady je recenze a postřehy na hotel, kde jsme byli.

http://recenze-hotelu.invia.cz/tunisko/hammamet/zkusenosti-z-imperial-life-park/R24928/

Jak už nekdo psal, jsou to otravové na trhu na pláži, na ulici a furt ti něco nutí, zboží služby, atd. Je potřeba fakt smlouvat a třeba i odejít, oni tě zpravidla nenechají odejít, a dají ti to nakonec za pětinu i méně původní ceny.

Jinak napis adresu mužu poslat nejaké fotky, jestli chces...

[upravil dne 8/2/2008 Rotorhead]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomino

Jo, a ještě bych rád věděl kolik asi tak vzít peněz a jakých (eura,dolary či něco tvrdčího)?

Máme jet dva dospělí, a dvě děti. (bez pažouta)

Jel jsem ve dvojko s 10tkou a 4 jsem dovez zpátky:). Záleží jak chceš cestovat nebo nakupovat. Stabilnější je asi euro.

Dávali jsme dva dináry (asi 40kč) pokojské, nosičům apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Jel jsem ve dvojko s 10tkou a 4 jsem dovez zpátky:). Záleží jak chceš cestovat nebo nakupovat. Stabilnější je asi euro.

Dávali jsme dva dináry (asi 40kč) pokojské, nosičům apod.

v tunise si naco daval prachy.to pocujem prvy krat

Za výměnu pokoje (původní byl u klim. jednotky) a přenos kufrů=2dinary a když jsme chtěli uklidit pokoj, tak jsme nechali 2dináry na nočním stolku. Nikdo nenatahoval ruku nebo něco podobného;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzavel

Původně zaslal: jozefsv

Jel jsem ve dvojko s 10tkou a 4 jsem dovez zpátky:). Záleží jak chceš cestovat nebo nakupovat. Stabilnější je asi euro.

Dávali jsme dva dináry (asi 40kč) pokojské, nosičům apod.

v tunise si naco daval prachy.to pocujem prvy krat

Za výměnu pokoje (původní byl u klim. jednotky) a přenos kufrů=2dinary a když jsme chtěli uklidit pokoj, tak jsme nechali 2dináry na nočním stolku. Nikdo nenatahoval ruku nebo něco podobného;)

nam tam upratovali kazdy den zadara

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za výměnu pokoje (původní byl u klim. jednotky) a přenos kufrů=2dinary a když jsme chtěli uklidit pokoj, tak jsme nechali 2dináry na nočním stolku. Nikdo nenatahoval ruku nebo něco podobného;)

nam tam upratovali kazdy den zadara

To nám taky, ale prej se to dává. Aspoň nám navoňali pokoj a skládali z oblečení ty zvířatka:). A když mi dobrák prodejce pomatlal triko olejem tak ho zadarmo vyprali:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...