Sign in to follow this  
Followers 0
Autoškolič Dodo

37. Priglsraz 21.2. 2008.

37. Priglsraz 21.2. 2008.  

1. 1. 37. Priglsraz 21.2. 2008.

Please sign in or register to vote in this poll.

63 posts in this topic

Tak bych si Vás dovolil zase nějak sezvat na 37.brněnský "Priglsraz" který bude již tradičně 3 čtvrtek v měsíci a to 21.2. 2008 v 17,30 hod.

Místo konání bych nechal na Vás, takže se formou ankety můžete rozhodnout, kde by jste se chtěli sejít.

Na výběr jsou opět tři místa viz. anketa.

Pokud by jste pro příště měli nějaký další nápad, co podniknout, sem s námětem :super.

Sice je to jeste daleko, ale vypada to, ze asi nebudu moct. Pokud by se to zmenilo, rada se ukazu;)

No.. Já už asi tak týden mám takovou klidnou lehárkovou náladu a tak bych se přikláněl pro ten klídkovéj pokec... Žádnéj spěch a jen tak lank cank...

Ahojte,zatím snad čas bude:mrkAle přijde mi,že jsme dlouho neposeděli,nepokecali a s některými novějšími se pořádně nepoznali.U aktivit typu bowling či motokáry se moc nepokecá...ale zase vyblbne.Nechám to na většině,já volím posezení:superMějte se:papa

Původně zaslal: Zdeny

Ahojte,zatím snad čas bude:mrkAle přijde mi,že jsme dlouho neposeděli,nepokecali a s některými novějšími se pořádně nepoznali.U aktivit typu bowling či motokáry se moc nepokecá...ale zase vyblbne.Nechám to na většině,já volím posezení:superMějte se:papa

No, bowling je časově náročnej, ale těch 10 - 20 minut na motokárách zas taková doba snad nebude. Uvidíme, jak dopadne hlasování....

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Zdeny

No, bowling je časově náročnej, ale těch 10 - 20 minut na motokárách zas taková doba snad nebude. Uvidíme, jak dopadne hlasování....

Ok,samo se rád setkám kdekoliv,takže at rozhodne většina:super

Rád bych přifrčel už jsem dlouho nebyl,ale bohužel mám tento týden odpolední.Tak si to užijte!

Původně zaslal: f3Rd@

Tak jak to vypada? Jde se na motokary? Je docela zima... :(

motokary by byly pochopitelne indoor;)

já a lenča se přiklánime k dodovi. tech pár minutek na motokárách by bylo OK. prvně by jsem se někde najedli, pak si zajezdili a nakonec pokecali. my máme taky volno tak nikam spěchat nebudem.:papa:papa:papa

Původně zaslal: Demo

privitate i clena, ktery neprijede v peugeotu?

By ses divil, kolik jich na srazy Peugeot clubu jezdí. Určitě dojdi :):papa.

V Bobíku jsem minulej rok jezdil o 106, takže jestli tento týden budu zůstávat v Brně až do pátku, tak bych přišel ;)

Jo a ještě jsem zapoměl dodat,že přijedu pozdějc... A ještě nevím kterým...:myslim:myslim:mrk