Sign in to follow this  
Followers 0
Burcak

recenze na 206 1.4 HDI

9 posts in this topic

Ahoj všichni, chci si příští týden koupit Peugeot 206 1.4 HDI, a chtěl byl, aby jste mi napsali, jak jste s vozidlem spokojeni či naopak. A pokud máte nějaký odkaz na stránku s náhradními díly za rozumnou cenu, napište dík,;):papa

co sa tyka karosarskych casti, tak behom polhodiny v polsku poskladas celu 206 za facku..... motoricky to neviem ako su na tom so suciastkami

Ahoj.206 v HDíčku mám,najeto 113 tisíc a spokojenost veliká.Jezdim za hubičku,povinné taky není závratné,auto je poměrně živé,na silnici sedí,chová se slušně i při vyších rychlostech.Jen ten prostor je trochu menší.Ideální pro rodinku s jedním či dvěma dětmi.Já mám teda tři,ale střešní nosiče a taková ta rakev taky hodně vyřeší.Každopádně z mého hlediska je to výborné auto.A díly,tak ty zatim neřešim,páč není třeba..

:mad:Samozřejmě ojeté :D r.v. 2004, 52000 km, lehce havarované na LP blatník, proto byl kladeny dotaz i na náhradní díly.

PS: jinak všem děkuji za jejich názory:super

"Volant se nedá nastavit podélně a i výšková regulace probíhá v omezenějším rozsahu. Vysoké postavy by měly potíže s nalezením optimální pozice, ale většiny žen se to netýká" tohle mi v té recenzi nesedí :) Páč já mám 210cm a do prďolu se vlezu nejpohodlněji co jsme měl možnost sedět ve vozech stejné třídy :super