Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestavba.???


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Ahoj,mám 205ku 1,8D r.v. 85.má to uý větší korozi ale motor skvělej.Nemáte někdo skušenosti jak je to s přehozenim motoru do jiný kastle???Mám nabídku na 1,9 GTi.Co všechno bych stoho musel vyndat abych tam mohl dát ten můj nafták???

Všem moc děkuju za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hasis

U tohodle celou hlavne celou elektiku, ale kastle GTi by ti asi byla knicemu, ptze by ti nejspis nesly nejake cidla.

Počkej, myslíš čidla (jaká??) nebo čísla?? Jde o to, jak moc se to bude prožívat, pokud tu karoserii má, tak holt nechá přemlátit čísla ne? Když se to udělá dobře, na TK nikdo nic nepozná a navíc kdo to bude u těch našich veteránů řešit, jinak oficiálně musí být prvních 9 čísel VIN stejných, pak jde udělat legálně.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Hasis

U tohodle celou hlavne celou elektiku, ale kastle GTi by ti asi byla knicemu, ptze by ti nejspis nesly nejake cidla.

Počkej, myslíš čidla (jaká??) nebo čísla?? Jde o to, jak moc se to bude prožívat, pokud tu karoserii má, tak holt nechá přemlátit čísla ne? Když se to udělá dobře, na TK nikdo nic nepozná a navíc kdo to bude u těch našich veteránů řešit, jinak oficiálně musí být prvních 9 čísel VIN stejných, pak jde udělat legálně.:super

na to nespoléhej, mě vyhodili i na evidenčce za špatnej typ motoru a po čísle motoru taky pěkně koukali, takže pokud nebudou číslíčka sedět = problém, a zrovna u starejch veteránů to řešej eště víc minimálně Praha kde až na pár hodnejch lidí(musim pochválit stk motol) se na mě koukali jak na "odpadlíka" a našli neexistující závady atd... prostě... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Tak mě stačí ty základní věci...Teplota motoru.Tachometr,otáčkoměr a hlavně kontrolky a na sětla...Tlak vzduchu nebo jak se to všechno jmenuje asi nemám na naftě kam zapojit...

no nezapomen že taky musíš ten motor nějak chcípnout, to že vypneš klíček nestačí... nafta jede pořád dokavad jí nezavčeš palivo...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Hasis

U tohodle celou hlavne celou elektiku, ale kastle GTi by ti asi byla knicemu, ptze by ti nejspis nesly nejake cidla.

Počkej, myslíš čidla (jaká??) nebo čísla?? Jde o to, jak moc se to bude prožívat, pokud tu karoserii má, tak holt nechá přemlátit čísla ne? Když se to udělá dobře, na TK nikdo nic nepozná a navíc kdo to bude u těch našich veteránů řešit, jinak oficiálně musí být prvních 9 čísel VIN stejných, pak jde udělat legálně.:super

na to nespoléhej, mě vyhodili i na evidenčce za špatnej typ motoru a po čísle motoru taky pěkně koukali, takže pokud nebudou číslíčka sedět = problém, a zrovna u starejch veteránů to řešej eště víc minimálně Praha kde až na pár hodnejch lidí(musim pochválit stk motol) se na mě koukali jak na "odpadlíka" a našli neexistující závady atd... prostě... :nevim

Jezůs Aaischa, kterej blbec by jel na TK s jiným VINkem?:D:D Já přece myslel přemlátit, přestříknout a hotovo, co víc řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, už je mi to jasný jak jsi to asi pochopil:D

Počkej, myslíš čidla (jaká??) nebo čísla?? Jde o to, jak moc se to bude prožívat, pokud tu karoserii má, tak holt nechá přemlátit čísla ne? Když se to udělá dobře, na TK nikdo nic nepozná a navíc kdo to bude u těch našich veteránů řešit, jinak oficiálně musí být prvních 9 čísel VIN stejných, pak jde udělat legálně.

To červené je zvlášť a to je možnost legální. Na TK logicky musíš mít všechna čísla VIN OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Tak mě stačí ty základní věci...Teplota motoru.Tachometr,otáčkoměr a hlavně kontrolky a na sětla...Tlak vzduchu nebo jak se to všechno jmenuje asi nemám na naftě kam zapojit...

no nezapomen že taky musíš ten motor nějak chcípnout, to že vypneš klíček nestačí... nafta jede pořád dokavad jí nezavčeš palivo...:aut

:xvul No vidiš, hned je to lepčí:D:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k te vymene kastle, oficialne vymenit karoserii non GTi za GTi a opacne nejde. Alespon podle vyjadreni zastoupeni Peugeotu.

Technik mi rikal, ze to samozrejme technicky jde, ale oficialne to nepovoluji.

Tudiz jedine GTi za GTi a non GTi za non GTi.

Pokud by to bylo mozne i jinak, sem s tim jak :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...