Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 snizeni + 17" kola


f3Rd@

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

to chces ty -40mm davat na seriovy tlumice??..

Zatim jo, nez sezenu nejaky stary ktery bych mohl nechat upravit podle mych potreb, takze timto verejne vyzivam vsechny majitele 406-tek: Kdo bude menit tlumice a stare vyhazovat (klidne i vytekle) tak mi dejte vedet, mam o ne zajem. Pripadne ma-li nekdo kontakdy v servisu... Diky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem ze je to kravina, ze to zhorsi jazdne vlastnosti, ale chcel by som moje origo pruziny skratit tak o 1- 1,5cm.... lebo ine pruziny (kratsie=tvrdsie) tam nechcem davat, koli tomu, ze teraz mi tento seriovy kupe podvozok uplne vyhovuje a tvrdsie by som to nechcel... lebo ked dam este 18"ky, tak by sa mi rozhrkal cely interier a to nechcem..... co vy na to myslim, ze ten 1 cm by jazdnym vlastnostiam neuskodi..... necham si poradit, ale urobim to aj tak :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Viem ze je to kravina, ze to zhorsi jazdne vlastnosti, ale chcel by som moje origo pruziny skratit tak o 1- 1,5cm.... lebo ine pruziny (kratsie=tvrdsie) tam nechcem davat, koli tomu, ze teraz mi tento seriovy kupe podvozok uplne vyhovuje a tvrdsie by som to nechcel... lebo ked dam este 18"ky, tak by sa mi rozhrkal cely interier a to nechcem..... co vy na to myslim, ze ten 1 cm by jazdnym vlastnostiam neuskodi..... necham si poradit, ale urobim to aj tak :super

Tywole, to je material! :bojim Muzu se zeptat jak jsi prisel na to, ze to zhorsi jizdni vlastnosti? Snad zlepsi ne? Kdyz pritvrdis pruziny a posunes teziste bliz k zemi... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řezal jsem pružiny na šlpdovce a pak sem koupil sportovní a byl to velký rozdíl. Řezání nedoporučuju je to prasárna.

A co se týče těch jízdních vlastností tak se zlepší. Mám na své 406 pružiny Weitec 40/40 mm. Je to sice trochu tvrdčí ale ne nějak brutalně. Teď to v zatáčkách pěkně sedí. Už se těším až obuju letní.

[upravil dne 6.2.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...