Sign in to follow this  
Followers 0
f3Rd@

406 snizeni + 17" kola

11 posts in this topic

Cau. Potrebuju vedet, jestli nekdo nema zkusenost se snizenim auta pruzinama o 40mm a nema tam gumy 215/45R17..

Nevim jestli tam po vymne pruzin dostanu gumy....

Nikdo nic?

No, tak to to budu muset risknout... Snad to bude ok.

Ma aspon nekdo napad jak se da resit pripadny problem toho ze to nebude kompatibilni? Nejaky doraz ci co?

Původně zaslal: Béďa

to chces ty -40mm davat na seriovy tlumice??..

Zatim jo, nez sezenu nejaky stary ktery bych mohl nechat upravit podle mych potreb, takze timto verejne vyzivam vsechny majitele 406-tek: Kdo bude menit tlumice a stare vyhazovat (klidne i vytekle) tak mi dejte vedet, mam o ne zajem. Pripadne ma-li nekdo kontakdy v servisu... Diky :papa

Viem ze je to kravina, ze to zhorsi jazdne vlastnosti, ale chcel by som moje origo pruziny skratit tak o 1- 1,5cm.... lebo ine pruziny (kratsie=tvrdsie) tam nechcem davat, koli tomu, ze teraz mi tento seriovy kupe podvozok uplne vyhovuje a tvrdsie by som to nechcel... lebo ked dam este 18"ky, tak by sa mi rozhrkal cely interier a to nechcem..... co vy na to myslim, ze ten 1 cm by jazdnym vlastnostiam neuskodi..... necham si poradit, ale urobim to aj tak :super

Původně zaslal: Pato406coupe

Viem ze je to kravina, ze to zhorsi jazdne vlastnosti, ale chcel by som moje origo pruziny skratit tak o 1- 1,5cm.... lebo ine pruziny (kratsie=tvrdsie) tam nechcem davat, koli tomu, ze teraz mi tento seriovy kupe podvozok uplne vyhovuje a tvrdsie by som to nechcel... lebo ked dam este 18"ky, tak by sa mi rozhrkal cely interier a to nechcem..... co vy na to myslim, ze ten 1 cm by jazdnym vlastnostiam neuskodi..... necham si poradit, ale urobim to aj tak :super

Tywole, to je material! :bojim Muzu se zeptat jak jsi prisel na to, ze to zhorsi jizdni vlastnosti? Snad zlepsi ne? Kdyz pritvrdis pruziny a posunes teziste bliz k zemi... :myslim

jenze on chce zkratit ty svoje puvodni,ja nevim,podle me to zmeni charakteristiku pruziny

zkracovat je blbost, bo je to pak velka piplacka aby to bylo stejne... na to bych se vysral

Řezal jsem pružiny na šlpdovce a pak sem koupil sportovní a byl to velký rozdíl. Řezání nedoporučuju je to prasárna.

A co se týče těch jízdních vlastností tak se zlepší. Mám na své 406 pružiny Weitec 40/40 mm. Je to sice trochu tvrdčí ale ne nějak brutalně. Teď to v zatáčkách pěkně sedí. Už se těším až obuju letní.

[upravil dne 6.2.2008 čakom]