Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sada zarowek


QiBoN

Recommended Posts

ja vim, jen mi to pripomelo meho kolegu, ktery se rozhodnul s polskymi firmami komunikovat v jejich rodnem jazyce, namisto standartni anglictiny. projevovalo se to prave tak, ze psal normalne cesky, jen zamenoval vsechna jednoducha v za dvojita:D

pobavili šme še :D:D:D

ako povedia vychodňare. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: QiBoN

takze kdyz si budu kupowat do auta tu sadu zarowek tak aby tam byli ty 4x H7 a mlhowky H1 a zbytek uz je tam asi u wsech aut stejny .. dekuji :papa

omlouwam se za W .. jsem cech ale jsem zwykli z telefonu ... w napises hned a v musis nekoilkrate tuknout

ok, ale na klavesnici nemusis tukat sto krat aby si tam dal V, staci raz tuknut a je to tam....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak teraz v slovenskom Lidli maju sady ziaroviek kde mas 6 ziaroviek, z toho bud H1 /2ks + styri ostatne obycajne 5W, 21W atd/ , alebo H7 + /2ks + styri ostatne obycajne 5W, 21W atd/ , alebo H4 /2ks + styri ostatne obycajne 5W, 21W atd/

pricom tie H1, H7, H4 su s 30% svietivostou. :o:o:o a cena za sadu ???

only 179SK!!!! :o:o:o:o:o:o:o

no nekupto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: ajven

inak teraz v slovenskom Lidli maju sady ziaroviek kde mas 6 ziaroviek, z toho bud H1 /2ks + styri ostatne obycajne 5W, 21W atd/ , alebo H7 + /2ks + styri ostatne obycajne 5W, 21W atd/ , alebo H4 /2ks + styri ostatne obycajne 5W, 21W atd/

pricom tie H1, H7, H4 su s 30% svietivostou. :o:o:o a cena za sadu ???

only 179SK!!!! :o:o:o:o:o:o:o

no nekupto!

Pokud v autě nemáš nic tak se vyplatí koupit jednu sady ,taky jsem si koupil na doplnění zásob do auta,protože občas někomu daruji a pak jsem bez žárovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...