Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sada zarowek


QiBoN

Recommended Posts

vepredu jsou 4x H7 - potkavaci a dalkove svetlomety, mlhovky jsou H1 a ostatni zarovky jsou klasicke

BTW. tobe nefunguje na klavesnici normalni v ze pises vsechno s "W" ? :myslim

[upravil dne 4/2/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kdyz si budu kupowat do auta tu sadu zarowek tak aby tam byli ty 4x H7 a mlhowky H1 a zbytek uz je tam asi u wsech aut stejny .. dekuji :papa

omlouwam se za W .. jsem cech ale jsem zwykli z telefonu ... w napises hned a v musis nekoilkrate tuknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přední reflektory 2 potkávací 2 dálkové všechny H7

mlhovky H1

přední blinkry oranžová žárovka 21W

boční blinkry oranžová bezpaticová 5W

brzdové světla 21W

koncové světlo 10W

mlhovka vzadu 21W

zadní blinkry oranžová 21W

couvací světla 21W

osvětlení SPZ bezpaticová 5W

jinak se tu pohybuje manuál na P406 dej do hledání

[upravil dne 4.2.2008 kobr]

[upravil dne 4.2.2008 kobr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nahradni ti staci jedna H7, popr. jestli mas jeste ty mlhovky, muzes si koupit tu H1, pak vicemene vse napsal Kobr, ta 21W do brzdoveho svetla je tusim dvouvlaknova, cili spravne by to melo byt 21/5W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: QiBoN

no tak obrowska parada dekuji a ten manual na 406-ky je na wsechny rocniky stejny..?

jako treba 1996 a 2000..? nebo se to lisi.?

no trosku se to lisi, ale pro starej model 95-99 je to skoro stejny a pak od 99-04 se to trosku lisi a ty manualy pro novej model jsou ke stazeni na http://public.servicebox.peugeot.cz

Jinak to s tim W jsem nepochopil, mozna tak na tom telefonu ( i kdyz ja pouzivam T9 ) ale na klavesnici PC mas pro V i W samostatnou klavesu tak neni prece duvod proc ten text tak prznit a vsude psat W, me osobne se to dost blbe cte a i mi to vadi, to si neber osobne, jen me tyhle veci prijdou trochu pubertacky, jako psat W misto V popr sch misto š apod. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

:xvulty jsi polak?:myslim

:xvul Ne, to je teď prej in mezi teenagery. To že je to z úspory času při psaní SMS jsem netušil. Já mám na telefonu T9 a tudíž mám "V" taky na jedno ťuknutí :)

Ovšem na klávesnici mi přijde jednodušší klofnout ukazovákem vpravo dolů než prsteníkem vlevo nahoru. Ale to je jedno... Sorry za OT :)

[upravil dne 4.2.2008 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: QiBoN

no tak obrowska parada dekuji a ten manual na 406-ky je na wsechny rocniky stejny..?

jako treba 1996 a 2000..? nebo se to lisi.?

no trosku se to lisi, ale pro starej model 95-99 je to skoro stejny a pak od 99-04 se to trosku lisi a ty manualy pro novej model jsou ke stazeni na http://public.servicebox.peugeot.cz

Jinak to s tim W jsem nepochopil, mozna tak na tom telefonu ( i kdyz ja pouzivam T9 ) ale na klavesnici PC mas pro V i W samostatnou klavesu tak neni prece duvod proc ten text tak prznit a vsude psat W, me osobne se to dost blbe cte a i mi to vadi, to si neber osobne, jen me tyhle veci prijdou trochu pubertacky, jako psat W misto V popr sch misto š apod. :D

Tak proč Ty nepoužíváš při psaní na počítači čárky a háčky nad písmeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Tak proč Ty nepoužíváš při psaní na počítači čárky a háčky nad písmeny?

protoze jsem zvyklej takhle psat na PC klavesnici uz od nejakyho roku 95, tenkrat jeste byl celkem problem s podporou ceskych znaku na internetu, ICQ apod. , navic standardne mam nastavenou klavesnici EN, takze proto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: QiBoN

ahojte prosim potrebuji se zeptat co je wsechno a na jake misto za zarowky w peugeot 406 1.8i 16v r.v1996 sedan

dekuji mnohokrat :papa

Já mám v zadním platu tuto schránku, kde mám lékárničku + žárovky:

post-0-14109598876361_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: .mycTD

:xvulty jsi polak?:myslim

:xvul Ne, to je teď prej in mezi teenagery. To že je to z úspory času při psaní SMS jsem netušil. Já mám na telefonu T9 a tudíž mám "V" taky na jedno ťuknutí :)

Ovšem na klávesnici mi přijde jednodušší klofnout ukazovákem vpravo dolů než prsteníkem vlevo nahoru. Ale to je jedno... Sorry za OT :)

[upravil dne 4.2.2008 Ticcino]

ja vim, jen mi to pripomelo meho kolegu, ktery se rozhodnul s polskymi firmami komunikovat v jejich rodnem jazyce, namisto standartni anglictiny. projevovalo se to prave tak, ze psal normalne cesky, jen zamenoval vsechna jednoducha v za dvojita:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...