Sign in to follow this  
Followers 0
Pato406coupe

lakovanie

12 posts in this topic

Chcel by som sa opytat, ze kolko by priblizne vyslo lakovanie aj s farbou kebyze mam odstrojene auto co by som si urobil sam... len problem vidim v motorovom priestore...to by som nezvladol a nechat to v povodnej by mi nevadilo...len co v pripade buduceho predaja, alebo ohladne ceny nastreku......inac mam striebornu a chcem dat bielu perlet.... myslim nastrek profesionalny, ziadne stekance, alebo opadavanie farby, ako to mam teraz na prednom narazniku..... diik za reakcie

cele auto pocitaj len lakovanie na cca 30 tisic minimum.

uz mas naraznik?volali sme do tej firmy v de a cenu maju namailovat bez hmloviek a s hmlovkami na jeden kus a na viac kusov.

Nevím jak u vás u nás se celolak pohybuje v rozmezi 20tis kč až po xxx kč Co se týká motorového prostoru pokud je šikoný lakýrnik tak ti to vylakuje malou pistoli i motorový prostor bez vytahování motoru

u nas vide profi striekanie u znameho od 22000 Sk s farbou.... preco take lacne? no preto ze len v nasej dedine su hned traja lakirnici, vo vedlajsej dvaja a a o 2 dediny dalej c cabaj-capore 5 lakernikov....takze preto.....

:P:papa:papa

v peugeotu chteji za nastříkaní předního narazniku 19000 kč - 307, sundat - nastrikat - nandat....... šílená cena ( na když si za nandání, které trvá 5 minut řeknou 2500 kč - tak se té celkové ceně nedivim), ale když to pojištovna zaplatí, to by mě zajímalo co stojí nasřik celého auta.....

jozefsv

Nie este nemam furt poistovnu poriesenu....zisti mi tu cenu a ci to je s vystuhami hlavne, alebo tam idu te povodne.... mriezku a hmlovky mi netreba...

mna tiez caka celolak odstrojenie auta si urobim sam motorovy priestor spravy lakos a stropnu cenu mi zabil 25000sk cierna perlet

Původně zaslal: Pato406coupe

jozefsv

Nie este nemam furt poistovnu poriesenu....zisti mi tu cenu a ci to je s vystuhami hlavne, alebo tam idu te povodne.... mriezku a hmlovky mi netreba...

cakam na cenovku,potom dam vediet

Původně zaslal: marisw

u nas vide profi striekanie u znameho od 22000 Sk s farbou.... preco take lacne? no preto ze len v nasej dedine su hned traja lakirnici, vo vedlajsej dvaja a a o 2 dediny dalej c cabaj-capore 5 lakernikov....takze preto.....

Můžu zkusit hádat kterej obor byl nejobsazenější na místním učňáku? :)

Původně zaslal: omegaalfa

v peugeotu chteji za nastříkaní předního narazniku 19000 kč - 307, sundat - nastrikat - nandat....... šílená cena ( na když si za nandání, které trvá 5 minut řeknou 2500 kč - tak se té celkové ceně nedivim), ale když to pojištovna zaplatí, to by mě zajímalo co stojí nasřik celého auta.....

to je sou..... toto kebyze mi povedia tak od smiechu nezaspim.....to len blbec si da nastriekat predny naraznik na 307 za za 19000 Kč...to je sialenstvo.... aj ked ti to poistovna preplati...to je cisty odrb..... a to sa cudujem ze toto nejaka poistovna zozerie:D

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: marisw

Můžu zkusit hádat kterej obor byl nejobsazenější na místním učňáku? :)

tak u nas je autickarstvo zname :myslim:myslim tak to preto