Sign in to follow this  
Followers 0
aka

co cist?

38 posts in this topic

verim ze i tady se najde par ctenaru klasickych papirovych knih(no dobre, i plastovych leporel :) ), a protoze skoncilo zkouskovy, mam spoustu casu venovat se i cteni toho, co me bavi :) a clovek nemuze sam objevit vse zajimave, takze pekne prosim, piste, co ma podle Vas cenu cist :) (rada bych upozornila, ze manualy me nebavej....)

p.s. myslim to vazne :)

michale: jedes podle abecedy? jinak pekna sbirka :)

vvitty: nebud drzy!

marlin: na ty dejiny jsem uz ve fronte :) prece jen je brzo po vanocich :)

oddie: ano, chci. jen si teda seznam nepisu...ale zkusim mozna nejakej vytvorit :)

Ahoj Ako,na Vánoce jsem dostal: Susanna Clarková-Jonathan Strange a pan Norrell. Hned jsem to přečetl a moc se mi to líbilo.Je to trochu fantasy(čarodějové),ale odehrává se to zhruba v půli 19.stol. převážné v Británii(obsahuje nějaké historická fakta). Tak třeba toto.:superMěj se:papa

Vzhledem k tomu, že v této republice vychází ročně přes 5000 knižních titulů neobávám se, že bys něco ke čtení nenašla (i když probírat se tím balastem, z kterého kdyby 70% nevyšlo, tak by ty tituly žádnému čtenáři nechyběly - to musí být taky silně traumatizující) - pokud ale žádáš i přesto radu, zkus naznačit jakým směrem se nejčastěji ubírají Tvé čtenářské choutky (aspoň žánr nebo téma), ono střílet od boku jde, ale je to pak asi stejně úspěšné jako šáhnout v knihkupectví se zavázanýma rukama do kteréhokoli regálu.

Jinak mě zaujali:

Robert Fulghum

Boris Vian

Jack Kerouack

William Sarroyan

manželé Pearcovi

Willbur Smith

Zdeněk Šmíd

co se týče vydavatele, tak v podstatě nezklame cokoli z Volvox Globator, Argo apod.

Původně zaslal: aka

michale: jedes podle abecedy? jinak pekna sbirka :)

nene:D minuly vikend jsem byl na tak zazivne akci, ze jsem tam ze zoufalstvi ukoristil nejake sci-fi od kulhanka a pulku precetl. tady jsem jen googloval e-verzi, abych to docetl:D

Medo, ja ctu od vseho trosku :) a neni to jako sahnout nahodne, protoze kdyz se zeptam a vy odpovite, je velka sance, ze se trefim do tech 30% co ma cenu aspon otevrit :)

z tech tvych mi zbyva jen Smith, pokud jsou pearcovi peasovi :) zbytek mam precteny skoro vscehno co napsali :)

michale....jakej kulhamnek te zaujal? :)

Původně zaslal: Marlin

Kulhanek ma pekne cistky.

Jo, vebdulko, zkus is prcist Zaklinace, teda pokud jsi jeste necetla

cetla :)

Marlin: jj, dalo se to, ac sci-fi nejni zrovna muj salek. a to mi tvrdili, ze je to slabci z jeho elaboratu. jmenovalo se to tusim jako nejakej chemickej prvek:myslim. jeste se tam teda valel the philosophers stone od nejakeho pottera, ale to bylo moc tlusty a ja byl na englictinu moc strizlivej:)

jinak aktualne tu louskam orwellovo 1984, ale to moc novinka neni. uz podle nazvu:D:D:D

jo, orwel je klasika, to jsem louskla na zakladce :)

jenze srnada je, ze mi k nemu spejeme milovymi kroky.

ale nejlepsi sranda byla, kdyz jsem na prumce cetl Bozskou komedi od Danteho a Odyseus od Joice. TO na me koukaly jak na blazna:D

[upravil dne 3/2/08 Marlin]

Původně zaslal: agresssor

JA ted ctu Hrozny Hnevu neni to tak spatny....

hihi, s tim sem trochu bojovala, cetla sem to s otresem mozku :D

VendulAka: jj, stroncium:super ale na me nedej. ja, kdyz se nudim, prectu i TV program:)

Marlin: Bozskou komedii jsem taky cetl na prumce. spis teda z trucu a pak jsem s tim prudil maturitni komisi:D