Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teče šíbr u 309


Medvěd

Recommended Posts

Ahoj chlapi, dnes jsem zjistil, že mi kape voda u zavírání velkého šíbru u 309.

Nemáte někdo zkušenost, kde to nejčastěji teče a jak tuto závadičku odstranit?:(:(:( 2) Taky jsem zjistil, že mi nedrží v horní poloze 5.dveře. Projevilo se to až teď (v zimě) tak přemýšlím, dají - li se vzpěry nějak svépomocí zrepasovat nebo zda je musím koupit nové. Za dobré rady díky předem.;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mně nedržely, tak jsem je tady koupil nový. Jenže já měl přes ně napájenej zadní stěrač. Tak jsem si udělal prodlužky s Faston konektorama, zapojil a kabely jsem chytnul k drátům od vyhřívání zd. okna. A vzpěry vzpíraj jedna báseň..

Napsán autorem Medvěd

Ahoj chlapi, dnes jsem zjistil, že mi kape voda u zavírání velkého šíbru u 309.

Nemáte někdo zkušenost, kde to nejčastěji teče a jak tuto závadičku odstranit?:(:(:( 2) Taky jsem zjistil, že mi nedrží v horní poloze 5.dveře. Projevilo se to až teď (v zimě) tak přemýšlím, dají - li se vzpěry nějak svépomocí zrepasovat nebo zda je musím koupit nové. Za dobré rady díky předem.;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim..me taky tece sibrem do auta, ale mam 605. Mezi tesnenim je snad 1-2mm skvirka a netesni to. Nemate nekdo zkusenost s nejakym pretesnenim? A jestli jo, jak je slozity vymenit tesneni? Doufam, ze kvuli tomu nebudu muset rozebrat celou strechu a vyndat okno :o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když jsme u těch šíbrů.

jak a kde je u GTI připojená ta podltaková hadička co nafukuje tu těsnící gumu u šíbru.

a kde je napojená u diesela?

Mám tam ten velkej šíbr, ale to nafukování a vyfukování nefunguje...

nevíte o tom někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, taky jsem na vrakáčích kupoval. Jenže když to člověk mění už potřetí, protože v létě mu to funguje a v zimě padá na hlavu, tak jsem se naprd a koupil ty v tom obchodě. A mám klid..;)

Napsán autorem zoby

šíbr:

mě to teklo kolem toho madla na skle, bylo tam v prdeli těsnění kolem těch šroubků, kterýma je to přišroubovaný.

vzpěry: koupil jsem na vrakáči 1 za 200,- a ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podtlak k oknu je připojený tamtéž, co brzdový posilovač. Pro okno to má ještě zásobník - nádržku - je umístěné vpravo pod čelním sklem.

Cidas: u tebe bude tutově taky problém s ucpanými odtokovými kanálky.

Obecně - je dobré těsnící gumu čas od času něčím ošetřit. Já jí stříkám Silkalem, a i obyčejné střešní okno, co už má hodně unavenou gumu, pak neteče. První zimu jsem to přelepoval izolačkou, teďka tak 1x za dva měsíce přestříknu gumu tím Silkalem, a u když je tam dobře půl milimetru škvíram neproteče - silikon odpuzuje vodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...