Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je toto?


bakero

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: ondris

je to bitron, hajjzel jeden to je... snad sa mi to podari v lete spojazdnit, len som prisiel nato ze ja nemam chybu v bitrone, ale niekde inde...:(((((((((

když ne v bitronu tak i relátka dovedou potrápit,já měl jeden káblík urezlý zezadu že to nebylo ani vidět.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: ondris

je to bitron, hajjzel jeden to je... snad sa mi to podari v lete spojazdnit, len som prisiel nato ze ja nemam chybu v bitrone, ale niekde inde...:(((((((((

když ne v bitronu tak i relátka dovedou potrápit,já měl jeden káblík urezlý zezadu že to nebylo ani vidět.:super

Kde najdem rele klimatizacie? Je to v tom Bitrone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

relé klimy asi v bitroně protože je to řj pro klima,

pokud bych hledal relé na větráky ,které jsou vepředu tak jsou to 3 relátka před chladičem mezi ventilátory

[upravil dne 4/2/08 sarkomi]

post-0-14109598871669_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

Co vlastne nefunguje???

Kompresor sa zopne iba pri vyssich otackach,ale vypina a zapina sa v cca5 sekundovych intervaloch, pricom musim mat trochu zvysene otacky(cca 1500).Uz som skusil vymenit ten tlakovy spinac, tie zelene relatka som skusal poprehadzovat, krabicku,co je pod kastlikom. Dokonca aj ten bitron som skusil vymenit z ineho auta,ale potom som sa dozvedel, ze to auto nemalo klimu, tak neviem.....

Na pocitaci vyhodilo chybu-rele klimatizacie.

Neviem si s tym uz rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

relátka můžeš přehazovat já měl kabel na konektoru za relé urezly tak mi nešla pomalá rychlost čili při zapnuté klimě se větráky netočili.

viz kabely za relé je obr dole.

Jinak relé klimy by mělo býti v bitronu zdali rozebrat a mrknout co je v tom,měkde to tu bylo

post-0-14109598892099_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

System je natlakovany dostatocne.To uz mi niekto radil ako prve skontrolovat. Dokonca som skusil aj ubrat, lebo som dostal taku radu, ze to moze robit,ked je velky tlak v systeme.

Ale ked sa spusti kompresor len pri vyssich otackach, co to znamena?

Ked vytiahnem ten bitron, tak to vobec nema ziadny ucinok, chova sa to stale rovnako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bakero

Původně zaslal: MrVain

a máš system klimatizácie dostatočne naplnený chladiacou zmesou??dostatočný tlakv systeme??

rele klimatizácie je 4

Kde najdem ten box s rele?

Podle toho, jak je vyobrazený, tak bych řekl, že bude někde u motoru. Když najdeš podobnou krabičku, máš vyhráno;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: bakero

Původně zaslal: MrVain

a máš system klimatizácie dostatočne naplnený chladiacou zmesou??dostatočný tlakv systeme??

rele klimatizácie je 4

Kde najdem ten box s rele?

Podle toho, jak je vyobrazený, tak bych řekl, že bude někde u motoru. Když najdeš podobnou krabičku, máš vyhráno;)

Hm, ale taku krabicku v priestore motora urcite nemam.Jedine, ze by bolo niejako pekelne skryta:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...