Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kontrolka diagnostiky motoru


Zdenda-406

Recommended Posts

No a tedka jsem zjistil že se rozsvítí kontrolka i při neutralu a padaj otačky pořad.A to jsem měl auto natočeny asi deset minut a každou 4 minutu něco v motoru cvakne a spouští se mi chladící ventelitor ten přidavnej.A to byla teploty 70 stupnu takže normalni.Ale to vše když tedka auto stalo a bylo nastartovany.Tak nevím:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus projít čidla na motoru jestli někde není zoxydovanej kontakt. Buď na čidle nebo konektoru.

Jinak nejspíš opravdu zajet na tu diagnostiku. Třeba do Pardubic nebo V.Mýta do peugeota. Objednat se přes telefon, aby to udělali na počkání. Připrav si minimálně 500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Tak mě nevyměnili palivovej filtr.Tak to bude asi tim fitrem teda doufam.

Přál bych ti abys měl pravdu ale osobně si to nemyslim. Mluvim z vlastní zkušenosti, 106ku mám asi rok a vždycky když sem ráno poprvý auto rozjížděl tak sem musel podržet v prokluzu spojku na 1 a někdy i 2 dýl, jinak motor trhnul, to bylo palivovym filtrem, po výměně je to asi 4 měsíce se to neopakovalo jenže poslední dobou mě trápí přesně to co popisuješ ty, jenže bez kontrolky, prostě cuká občas zdechne ale kontrolka se nerozsvítí (akorát po zhasnutí jo)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: Zdenda-406

Tak mě nevyměnili palivovej filtr.Tak to bude asi tim fitrem teda doufam.

Přál bych ti abys měl pravdu ale osobně si to nemyslim. Mluvim z vlastní zkušenosti, 106ku mám asi rok a vždycky když sem ráno poprvý auto rozjížděl tak sem musel podržet v prokluzu spojku na 1 a někdy i 2 dýl, jinak motor trhnul, to bylo palivovym filtrem, po výměně je to asi 4 měsíce se to neopakovalo jenže poslední dobou mě trápí přesně to co popisuješ ty, jenže bez kontrolky, prostě cuká občas zdechne ale kontrolka se nerozsvítí (akorát po zhasnutí jo)...

A nemaš v kontrolce motoru prasklou žarovku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: Zdenda-406

Tak mě nevyměnili palivovej filtr.Tak to bude asi tim fitrem teda doufam.

Přál bych ti abys měl pravdu ale osobně si to nemyslim. Mluvim z vlastní zkušenosti, 106ku mám asi rok a vždycky když sem ráno poprvý auto rozjížděl tak sem musel podržet v prokluzu spojku na 1 a někdy i 2 dýl, jinak motor trhnul, to bylo palivovym filtrem, po výměně je to asi 4 měsíce se to neopakovalo jenže poslední dobou mě trápí přesně to co popisuješ ty, jenže bez kontrolky, prostě cuká občas zdechne ale kontrolka se nerozsvítí (akorát po zhasnutí jo)...

A nemaš v kontrolce motoru prasklou žarovku???

ne, mrkni na poslední větu... kontrolka se nerozsvítí, akorát po zhasnutí (motoru) jo;)

[upravil dne 4.2.08 Luig]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Tak už je to jistý palivovy filtr mě tam zapoměli dát.Mam tam ještě ten starej umělej černej.Tak doufam že to bude tím filtrem.Ale dneska jsem jezdil a uplně v poho.a včera dvakrat že už jsem myslel že s tím neodjedu.

...Ale dneska jsem jezdil a uplně v poho...to už jako po výměně filtru nebo ještě před?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: GONDAR

Mne to robila zapalovacia rampa.Peug.servise to trvalo 2mesiace až na to prišli.Diagnostika to neukáže.Najlepšie sa to dá zistiť,ked to blne čí maju všetky sviečky iskru.Ak nie je to tá rampa.

stači se s někým domluvit co má stejný motor o zapůjčení rampy jest-li to bude dělat taky a je to pak vyřešeno,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Zdenda-406

Nejdřív zkusím vyměnit ten fitr a svíčky.Ty jsou totiž stary.

už to mělo bejt aspoň by jsi věděl co pak dál
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stači se s někým domluvit co má stejný motor o zapůjčení rampy jest-li to bude dělat taky a je to pak vyřešeno,

Sarkomi-Už jsem ti řikal že mi to dělalo v září a naposledy předevčírem,v pondělí a dneska se nerozsvítilo nic a auto jelo včera i dneska normalně,teda až na ten výkon ten se mi zda slabej v létě auto jelo lépe.A dělalo mi to jenom za tepla.Tak těžko by mě někdo pujčoval zapolavací rampu když je to nepravidelny a nevím kdy to zase bude blbnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...