Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka diagnostiky motoru


Zdenda-406

Recommended Posts

Ahoj prosím vás někdy se mi rozsvítí kontrolka diagnostiky motoru a nahle jak se rozsvítí tak mi auto začne cukat a padají mi otáčky.Naposledy mi to dělalo v zaří a od zaři byl pokoj až do dneška.A dneska mi to zase začalo blbnout.Tak nevím kde je na motoru chyba???Tak vás prosím o radu jestli s tím někdo z vás nepřišel do styku:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Ahoj prosím vás někdy se mi rozsvítí kontrolka diagnostiky motoru a nahle jak se rozsvítí tak mi auto začne cukat a padají mi otáčky.Naposledy mi to dělalo v zaří a od zaři byl pokoj až do dneška.A dneska mi to zase začalo blbnout.Tak nevím kde je na motoru chyba???Tak vás prosím o radu jestli s tím někdo z vás nepřišel do styku:myslim

palivovy filtr už jsi měnil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Zdar,

Mne toto robilo ked mi vznikal podtlak v nadrzi.

Ked dojazdis skus otovorit nadrz ci ti nebude cucat vzduch.

Ale podtlak v nadrži není to divny?To bych musel vždycky když mě to nechce jet tak otevřít:myslim nadrž a auto zase pojede???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Jenom za tepla

Ale prostě z ničeho nic se mi rozsvítí kontrolka a začne to cukat a padaj otačky a třeba za 3 minuty kontrolka zhasne a auto jede normalně

obecně možné příčiny:

- špatný kontakt na palivovém čerpadle

- zteřelá hadice přívodu paliva -nabírá falešný vzduch ale pokud to dělá jen za tepla tak vylučuji

- špatné svíčky

- zapalovaí rampa

- vadný potenciometr

-lambda sonda k.o.

- cokoliv jiného na co jsem si ted nevzpomněl

[upravil dne 3/2/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Zdenda-406

Jenom za tepla

Ale prostě z ničeho nic se mi rozsvítí kontrolka a začne to cukat a padaj otačky a třeba za 3 minuty kontrolka zhasne a auto jede normalně

obecně možné příčiny:

- špatný kontakt na palivovém čerpadle

- zteřelá hadice přívodu paliva -nabírá falešný vzduch ale pokud to dělá jen za tepla tak vylučuji

No tak svíčky je fakt že jsem ještě neměnil a to mam auto už rok a pul.a to ostatni ani nevím kde bych měl hledat a to bych si zřejmě stejně neudělal sam.tak nevím.A myslíš že ty svíčky maji na diagnostiku nějaky vliv?A co ten podtlak v nadrži co psal kolega myslíš že je to možny?:myslim

- špatné svíčky

- zapalovaí rampa

- vadný potenciometr

-lambda sonda k.o.

- cokoliv jiného na co jsem si ted nevzpomněl

[upravil dne 3/2/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Zdenda-406

Jenom za tepla

Ale prostě z ničeho nic se mi rozsvítí kontrolka a začne to cukat a padaj otačky a třeba za 3 minuty kontrolka zhasne a auto jede normalně

obecně možné příčiny:

- špatný kontakt na palivovém čerpadle

- zteřelá hadice přívodu paliva -nabírá falešný vzduch ale pokud to dělá jen za tepla tak vylučuji

- špatné svíčky

- zapalovaí rampa

- vadný potenciometr

-lambda sonda k.o.

- cokoliv jiného na co jsem si ted nevzpomněl

[upravil dne 3/2/08 Pe.Tr]

A co snímač otáček?Kámošovi podobně blblo bávo a jo ještě za tepla špatně chytalo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

no za tepla mě to chyta dobře.A na diagnostice to zjistěj?Mě bylo tedka řečeno že že jo že si to počitač v autě zapamatuje a zapíše si ten problem ktery nastal?Co myslíte???

mělo by to tam být uložený
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

no za tepla mě to chyta dobře.A na diagnostice to zjistěj?Mě bylo tedka řečeno že že jo že si to počitač v autě zapamatuje a zapíše si ten problem ktery nastal?Co myslíte???

v těhle připadech to je s diagnostikou 50:50 , ale svíčky jsou finančně nejmenší zlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PP205

Pri kazdem rozsviceni kontrolky Rj zapisuje chybu zajed na Diagnostiku (nejlepe ke me) a uvidis

Ale jsi z Mělníku dekuji ale to je pro mě trošku z ruky.A ještě nevím jestli bych tam vubec dojel.Podle toho co to děla tak si myslím že bych tam nedojel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...