Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

praskanie vo dverach


Pato406coupe

Recommended Posts

Caute francuzi.... chcel by som sa spytat, ci ste niekto riesili problem praskania vo dverach pri otvarani, alebo zatvarani... robi mi to u spolujazdca, neviem co to moze byt, ale asi to je uvolnena ta vecicka, co udrzuje dvere v polohe, aby sa same nezatvarali... co vy na to? Lebo sa mi to pomaly zacina ukazovat aj u sofera a teraz v zime sa mi nechce v tom hrabat, tak by som rad vedel, ci sa niekto stym uz stretol...diik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na favoritu kdysi mi to dělalo taky, stačilo vazelínou namazat tu zubatou tyčku nebo jak to nazvat, prostě to co je přišroubovaný na karoserii a zasouvá se při zavíraní do dveři do toho mechanismu co píšeš, prostě to bylo suchý.

Na 106 se mi čas od času povolí taky tohle, taky na karoserii a při zavírání jak se to různě kroutí to dělá rámus, mrkni na to, u mě je to na dva šrouby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

občas mi to udělá taky ale zvykl jsem si na to,promazaj jsem to drobet je to lepší ,ale není vyřešeno že by to neprasklo.Je tam pružina a ta to asi způsobuje,pokud je unavená tak to tak není asi znát:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni jestli nemáš vůli v tom čepu, který drží to táhlo. Já ho ztratil a teď tam mám šroub, ale nemá přesný průměr jako ten čep takže je tam vůle a díky tomu to "lupe" když otevírám nebo zavírám dveře. Jinak jak radí ostatní tak to chce promazat vazelínou.

[upravil dne 3/2/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...