Sign in to follow this  
Followers 0
batty

vyndani radia

5 posts in this topic

Nevite jak mam vyndat original radio z 206, a kolik je moznosti na napsani kodu u 4 mi to pise 4 error jak s toho zbavit

Ja mám ten istý problém len so 406 kou. Chcem vybrať original rádio (s CD) a namiesto toho dať inú, len neviem potom či budem vedieť napojiť na displej. A myslím že to miesto ktoré tam ostane po odstranení original radia je príliš velká na iné rádio. Asi tam treba nejaký panel alebo nie:myslim

@batty: S trochou šikovnosti to vyndáš téměř čímkoliv. Někteří radili obyčejnou špejli, mě se osvědčila kombinace malýho křížovýho a malýho plochýho šroubováku. Křížovej vrazíš do díry, plochej do mezery vedle rádia a páčíš ven (není potřeba moc, vyskočí to skoro samo). Na jedný straně, pak na druhý a je venku. U rádia se čtyřma západkama by to bylo asi krapet horší, ale taky by to šlo.

Ad kód - zkus to rádio vytáhnout a uvidíš. Já měl štěstí hned dvakrát - jednak byl předchozí majitel slušnej a kód měl napsanej v přiložený servisní klížce, jednak byl ten kód napsanej fixou i fyzicky na rádiu.

Co za rádio tam máš? Víš typ? Nebo hoď fotku...

@Leonidas: Samo od sebe ti rádio s displejem, potažmo s ovládání pod volantem nepojede. Budeš potřebovat redukci, ty se dělají pro konkrétní auta a konkrétní značky autorádií. Není to levná sranda (počítej 2 - 3 tisíce) a taky že k některejm rádiím to vůbec neseženeš.

Ad rozměry - dělají se ISO rámečky, který nasadíš do volnýho prostoru po stávajícím rádiu a do toho vsuneš rádio nový.

Po obojím se můžeš podívat na stránkách Stualarmu, tam mají snad všechno - když nenajdeš tam, těžko budeš hledat někde jinde

adaptéry pro volant/displej

ISO rámečky

Ďakujem za stranku! Lenže ja mám rádio s CD Clarion a na toto radio som tam nenašiel redukciu:bojim

Ano je tam radio s CD ale ja mám iný typ rádia nie také aké je na fotke. Ako zistím svoj typ autoradia? Ser. číslo alebo nieco také?:myslim

[upravil dne 3.2.2008 Leonidas]