Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nebrzdi mi 405ka


banan1987

Recommended Posts

neviem ci mal niekto taky problem ako ja ale auto mi prestalo brzdit. vymenil som aj posilnovac, hlavny brzdovy valec, predne celuste,trubky a hadicky a auto mi znova prestava brzdit co by to asi bolo. neviem co uz s tym celkovo to slabo a zle brzdilo ale teraz uz vobec stretol sa niekto z niecim podobnym?

mam 1,9D r. 1991

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda-li se pletu,ale pokud by nefachčila vývěva,tak to bude brzdit,ale musí se vyvinout větší tlak na pedál,alespoň takhle mi to fungovalo na naftové ibize,(utrhla se mi příruba vývěvy a i bez ní jsem dva roky jezdil bez problémů)V tomto případu bude asi (pokud se neteče brzd.kapalina)závada na válci-propouští.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: banan1987

no kvapalina mi nikde neunika to by som postrehol ale hlavny brzdovy valec mam novy iba ak by bol aj ten nejaky chybny inak si to neviem vysvetlit lebo keby mi vivea nerobila tak brzdit by to muselo tak ci tak ale tazsie

Pedál je tvrdý nebo se propadá ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Původně zaslal: banan1987

no kvapalina mi nikde neunika to by som postrehol ale hlavny brzdovy valec mam novy iba ak by bol aj ten nejaky chybny inak si to neviem vysvetlit lebo keby mi vivea nerobila tak brzdit by to muselo tak ci tak ale tazsie

Pedál je tvrdý nebo se propadá ?

sprvu je tvrdý ale ked viac pritlacis tak ide az skoro na dno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Pak to vypadá na ten hlavní brzdový válec,pokud ti opravdu nikde neutíká kapalina

no asi to skusim vymenit lebo kamarat ma zo svojho stareho auta navyse tak ho tam skusim dat lebo jemu brzdil dobre a ak bude zly ten moj tak ho pojdem reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mně to blblo taky,přibrždovalo levé kolo,tak jsem musel dát nové destičky,vyčistit pístky a dát manžetky.Při tom jsem mrkl na zadní,ty byly OK.Ale proč šel pedál jednou tvrdě a podruhé měkce,na to jsem nepřišel.Až náhodou,když jsem kontroloval čistíč paliva (přidaný před origo) tak jsem zavadil o hadici z vývěvy na posilovač-byla naprasklá a někdy přisála vzduch a posilovač tím pádem nešel.tak jsem kosek odřízl a hned to jde OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...