Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Goodyear Hydra Grip


kokylaka

Recommended Posts

Ja mam osobni zkusenost. A goodyeary nebrat. Maji byt do vody, ale na vode me klouzaly a nemel jsem z nich dobry pocit pri jizde.

V cenove kategorii jsou podstatne lepsi gumy. Osobne bych volil Kleber, Bridgestone, Fuldy nebo si priplat par stovek na sade a kup si micheliny a mas klid na min. 50 tkm. Posli mi zpravou jaky chces rozmer a ja reknu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ty eagly F1, jsou gumy pekne na vzhled, ale jinak stoji pekne za hovno. Uz jsem par desitek mm na gumach ojel, tak vim o cem mluvim.

Jinak ty Bravurisy 2 vypadaji velmi zajimave, ale je to kopie continetalu PremiumContact 2. Coz by mohla byt zaruka kvality. Sice to bude vypadat, jako ze jsem prodejce michelinu, ale michelin je michelin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hydragripy jsem loni kupoval nové a celou sezónu na nich jezdil. Mohu jen doporučit:super. Aquaplanning jsem s nimi nepoznal :bojim ani při průtrži mračen, kdy na silnici stála voda. Rychlost jsem musel přizpůsobit (cca 70 km/h) jen s ohledem na stěrače, které už nestačily ani při nejvyšší rychlosti stírat. Brillantisy neber:xvul, měli jsme je v práci, nestojí za nic. Před10-ti lety jsem měl na 405-ce Bravury (dnes Bravurisy), ty neměly špatné jízdní vlastnosti, ale brzy se sjížděly, takže také spíš nedoporučuji:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...