lumpma

vypojeni baterie

14 posts in this topic

Co se stane pokud vyndam baterii z auta?? Tusim ze budu muset nastavit kod na radiu, ale je tam jeste neco?

Diky

Původně zaslal: genzer

rok 2000 ma uz BSI jednotku,takze kod radia to po tobe nebude chtit

pokud má orginál rádio pokud své kupované tak bude chtít

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: genzer

rok 2000 ma uz BSI jednotku,takze kod radia to po tobe nebude chtit

pokud má orginál rádio pokud své kupované tak bude chtít

Ty hele Sarkomi. Mám BSI baterka byla vypojená a vymazalo se pouze radio ( uložené stanice ) a hodiny. Tak jak to je? Nebo je to ročníkem vozu? Mám 2003.

nevím já mám starý model a po odpojení musím nastavit hodiny a cod rádia.Stanice jsou stále uložené.Vezmu že rádio bylo týden mimo a po zapojení a zadání codu nic jiného jsem nenastavoval,Hraje co tam bylo nastaveno.

Jak je to u tebe jen z doslechu cod rádia je v BSI takže rádio by mělo hrát,hodiny se musí nastavit.Zdali stanice zůstanou to ti nepovím jak to je u BSI.A rádio máš orginál??

Presne tak, u staryho modelu i po tydnu jen kod a stanice zustanou ulozeny. Plus samozrejme hodiny. Taky mluvim o original radiu.

Mě se ještě nějak rozhodilo stahování předního okna u řidiče.Šlo to vždycky jen tak o 3 cm a pak sem musel znovu zmáčknout tlačítko a takhle furt dokola....

Původně zaslal: Mahony10

Mě se ještě nějak rozhodilo stahování předního okna u řidiče.Šlo to vždycky jen tak o 3 cm a pak sem musel znovu zmáčknout tlačítko a takhle furt dokola....

jj, na elektrické stahování oken jsem zapomněl.

co palubní počítač pokud je auto tím vybavené nevím nesleduji ale co jsem koukal posledně tak se mi zdá že hodnoty zůstaly

na el.okno jsem pozapomněl

U mne se palubní počítač vymaže, ale nastavovací kilometry na palubce zůstanou. Stanice rádia při delším odpojení budou také pryč.