Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nachali byste auto v servisu, kde po týdnu na nic nepřijdou? ZÁVADA ODSTRANĚNA - VYŘEŠNO


@re

Nachali byste auto v servisu, kde po týdnu na nic nepřijdou? ZÁVADA ODSTRANĚNA - VYŘEŠNO  

  1. 1. Nachali byste auto v servisu, kde po týdnu na nic nepřijdou? ZÁVADA ODSTRANĚNA - VYŘEŠNO


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

aha,tak pokial ide do tych otacok na 6V tak to sa este da.myslel som , ze aj na volnobeh bezi tych 5 minut na 5 V.

ne, pravě že ne... na volnoběh po nastartování to jede dobře... problém je při sešlápnutí plynu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Demo

Nez se motor rozehreje a kapalina se odpari

no jo, ale kde se tam ta kapalina bere??? a jaká kapalina to je? :myslim

nejde to poznat cichem? ;)

jako benzín to nesmrdí... na olej to je moc čiré... spíš se přikláním k té vodě... ale na 100% to nevím...

teď jsem coupé pořádně projel... když je zahřáté jede perfektně..

to: MPavel: kompresi nedělali... jak je dobrá komprese se dá ale taky poznat tím, že se sundá při nastartovaném motoru olejové víčko ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

kdyby to byl modul, výpadky by měl pořád... vynechává ti to proto že je to vlhký a probíjí to.... řešil jsem to na Mičku a to je dost podobný, taky má utopený svíce mezi vačicema...:super

a co bylo příčinou? prasklina nebo těsnění...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

A měnils svíčky? Je všechno kolem svíček (zvenku) zcela suchý?

Bratr měl podobnej problém na R6, jelo to na 4/5/6 válců a chyba byla v tom, že myl motor.

Ovšem ta vlhost uvnitř je na houby...

svíčky nové (origo peugeot/bosch), vše kolem je suché... mám velké podezření, že to prosakuje z místa na obrázku... je to možné??

rampa_tesneni.jpg

edit:

teď jsem se díval na fotky, takže to asi nemůže tamtudy prosakovat... to by tam byly známky oleje... :(

vnitrek_motoru.JPG

[upravil dne 5/2/2008 @re]

[upravil dne 5/2/2008 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušeli natlakovat chladící systém? Pak poznáš, odkud teče voda. Je na to velmi jednoduchý přípravek a nakonec v servisu ho musí mít!

Anebo jěště takhle. Zahřej motor, pak vytáhni tu rampu a čekej, co se bude dít. Pokud tam bude voda, je to prasklé těsnění.

[upravil dne 5.2.2008 kobr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Zkoušeli natlakovat chladící systém? Pak poznáš, odkud teče voda. Je na to velmi jednoduchý přípravek a nakonec v servisu ho musí mít!

Anebo jěště takhle. Zahřej motor, pak vytáhni tu rampu a čekej, co se bude dít. Pokud tam bude voda, je to prasklé těsnění.

[upravil dne 5.2.2008 kobr]

jj toto zítra vyzkouším... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: kobr

Zkoušeli natlakovat chladící systém? Pak poznáš, odkud teče voda. Je na to velmi jednoduchý přípravek a nakonec v servisu ho musí mít!

Anebo jěště takhle. Zahřej motor, pak vytáhni tu rampu a čekej, co se bude dít. Pokud tam bude voda, je to prasklé těsnění.

[upravil dne 5.2.2008 kobr]

jj toto zítra vyzkouším... díky

Mě sáknula voda pod hlavou podobnym zpusobem, jen naštěstí ne do síček ale na druhou stranu, takže možné to je, na ty fotce to vypadá že by to i mohlo bejt ono. A olej tam být nemusí, muže jít jen voda ven

Jinak takhle to bylo u mě, pod styčnou plochou hlavy s blokem se v žebrování držela loužička, po vytření do sucha byla za 100km zpátky

[upravil dne 5/2/08 Radek Hurvajz]

post-0-14109598890938_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

jj toto zítra vyzkouším... díky

Mě sáknula voda pod hlavou podobnym zpusobem, jen naštěstí ne do síček ale na druhou stranu, takže možné to je, na ty fotce to vypadá že by to i mohlo bejt ono. A olej tam být nemusí, muže jít jen voda ven

Jinak takhle to bylo u mě, pod styčnou plochou hlavy s blokem se v žebrování držela loužička, po vytření do sucha byla za 100km zpátky

[upravil dne 5/2/08 Radek Hurvajz]

takže stačilo jen vyměnit těsnění a opraveno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Radek Hurvajz

jj toto zítra vyzkouším... díky

Mě sáknula voda pod hlavou podobnym zpusobem, jen naštěstí ne do síček ale na druhou stranu, takže možné to je, na ty fotce to vypadá že by to i mohlo bejt ono. A olej tam být nemusí, muže jít jen voda ven

Jinak takhle to bylo u mě, pod styčnou plochou hlavy s blokem se v žebrování držela loužička, po vytření do sucha byla za 100km zpátky

[upravil dne 5/2/08 Radek Hurvajz]

takže stačilo jen vyměnit těsnění a opraveno?No těsnění a srovnání hlavy by u mě stačilo, jen když byla ta hlava dole tak jsem nechal udělat guferana ventilech a vačkových hřídelích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Radek Hurvajz

jj toto zítra vyzkouším... díky

Mě sáknula voda pod hlavou podobnym zpusobem, jen naštěstí ne do síček ale na druhou stranu, takže možné to je, na ty fotce to vypadá že by to i mohlo bejt ono. A olej tam být nemusí, muže jít jen voda ven

Jinak takhle to bylo u mě, pod styčnou plochou hlavy s blokem se v žebrování držela loužička, po vytření do sucha byla za 100km zpátky

[upravil dne 5/2/08 Radek Hurvajz]

takže stačilo jen vyměnit těsnění a opraveno?

No těsnění a srovnání hlavy by u mě stačilo, jen když byla ta hlava dole tak jsem nechal udělat guferana ventilech a vačkových hřídelích.

takže žádná sranda.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...