Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nachali byste auto v servisu, kde po týdnu na nic nepřijdou? ZÁVADA ODSTRANĚNA - VYŘEŠNO


@re

Nachali byste auto v servisu, kde po týdnu na nic nepřijdou? ZÁVADA ODSTRANĚNA - VYŘEŠNO  

  1. 1. Nachali byste auto v servisu, kde po týdnu na nic nepřijdou? ZÁVADA ODSTRANĚNA - VYŘEŠNO


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Rebik

Hm to je záhada, no kompresi 100% at je jasné, že je spalovací prostor OK, kontrola toho závitu, i když, kde by se ve válci vzala voda? Jedině, že by opravdu pronikala do válce a svíčka stačila vyschnout a vlkost se srážela až na cívce, ale zase kombinace jěště špatného závitu..... no nevím.....

Ten prostor okolo svíčky je jinak suchý?

prostor kolem je suchý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záhadou je pro mně to, že když je motor teplý, jede úplně v pořádku!! výkon dobrý, volnoběh super... problém je jen za studena a to pouze při sešlápnutí plynu... na volnoběh jede na 6 válců... po sešlápnutí jeden válec vynechá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

No mě samozřejmě napadá, že je hlava prasklá do toho vodící válečku pro cívku, ale to je fakt hodně ulítlý...

to by pak ale blbnul motor pořád ne? ne jen za studena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

No mě samozřejmě napadá, že je hlava prasklá do toho vodící válečku pro cívku, ale to je fakt hodně ulítlý...

Ale kdyby byla prasklá hlava, tak bude orosený i prostor kolem svíčky... :myslim což není...

Jak ale píše Rebik určitě udělat tu kompresi a pokud bude OK tak vyměnit rampu... Bez toho se dál asi nepohneš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně si myslím, že autorizáky jsou dobrý maximálně na záruční servis u nových aut. Ty mechoši tam nějčastěji mění oleje, umí napojit diagnostiku, ale nemají tolik zkušeností, jako v jiných servisech, kde se starají o starší auta, která mají (víceleté) závady způsobené opotřebením materiálů. Já bych si auto, který není v záruce do autorizáku nedal (už jen kvůli ceně) a dal bych ho k někomu profláklému, kdo se v autech opravdu vyzná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem volal dneska do servisu a přiznali se, že na nic nepřišli a že by potřebovali další týden...

Co mně ale zarazilo bylo to, že mi řekli, že si můžu pro auto zítra ráno přijet a nebudou mi nic účtovat... to jsem celkem překvapený... říkali, že auto jede za tepla perfektně-bez výpadků válce... ale za studena to zlobí...

Zítra jedu pro auto...

Teď vyvstává otázka, kde bych měl dát auto, aby mi ho opravdu opravili... našel jsem na internetu firmu AUTOFAJT (www.autofajt.cz)... Máte s ní nějaké zkušenosti? je v Olomouci... Do Prahy je to pro mně celkem kus, jinak bych to postavil k Vašendům...

Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Takže jsem volal dneska do servisu a přiznali se, že na nic nepřišli a že by potřebovali další týden...

Co mně ale zarazilo bylo to, že mi řekli, že si můžu pro auto zítra ráno přijet a nebudou mi nic účtovat... to jsem celkem překvapený... říkali, že auto jede za tepla perfektně-bez výpadků válce... ale za studena to zlobí...

Zítra jedu pro auto...

Teď vyvstává otázka, kde bych měl dát auto, aby mi ho opravdu opravili... našel jsem na internetu firmu AUTOFAJT (www.autofajt.cz)... Máte s ní nějaké zkušenosti? je v Olomouci... Do Prahy je to pro mně celkem kus, jinak bych to postavil k Vašendům...

Díky....

co hruška v Ludgeřovicích?jeto teda taky autorizák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: @re

Takže jsem volal dneska do servisu a přiznali se, že na nic nepřišli a že by potřebovali další týden...

Co mně ale zarazilo bylo to, že mi řekli, že si můžu pro auto zítra ráno přijet a nebudou mi nic účtovat... to jsem celkem překvapený... říkali, že auto jede za tepla perfektně-bez výpadků válce... ale za studena to zlobí...

Zítra jedu pro auto...

Teď vyvstává otázka, kde bych měl dát auto, aby mi ho opravdu opravili... našel jsem na internetu firmu AUTOFAJT (www.autofajt.cz)... Máte s ní nějaké zkušenosti? je v Olomouci... Do Prahy je to pro mně celkem kus, jinak bych to postavil k Vašendům...

Díky....

co hruška v Ludgeřovicích?jeto teda taky autorizák.

Nikdy :bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Autorizovane servisy se malokdy chteji poustet do neco jako tlaky adt.

U koho jsi byl ?

Svoboda mel 2 vlasni 3,0 coupatka , tak bych se zkusil zeptat tam. Je to pri ceste na z Frydku na Fridlant

[upravil dne 4/2/08 barenst]

Auto t i c h ý v suché...

Svoboda to je autorizák že? Aby se neopakovala stejná situace... spíš asi někde, kde budou na takové "špeky" připraveni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomiczek je taky autorizovany. Jeste jsme tam neudalali spatnou zkusenost. A to tam ty autaky jezdi od zacatku jeho pusobeni. Mam mladou z tesina.

Jinak me tam opravil i Scorpio sice jen brzdy, ale udelal to super.

[upravil dne 5.2.2008 Demo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže auto mám doma. Závada odstraněna nebyla, ale za to jsem nic neplatil... což jsem nečekal...

Popravdě teď zvažuju, jestli to mám řešit, protože vynechávání přestane po cca 5ti minutách jízdy... pak je vše ok... dneska jsem znovu nafotil prostor kolem rampy... jsem 100% že za to může první válec-možná prosakuje benzín kolem svíčky... na fotce je vidět lehké orosení... nevím jestli je to voda, benzín nebo olej... :(

Druhý válec - sucho...

prostor-svicka-ok.JPG

První válec - kolem okrajů je jemně asi olej...

prostor-svicka-vlhka00.JPG

prostor-svicka-vlhka01.JPG

zkusím s autem pojezdit a pak to nafotit znovu, jestli tam bude více tekutiny anebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

riesil by som to urcite.5 minut je dost vela.ten motor musi trpiet.neskodi mu to?

pokud se jede klidně do těch 2-2500ot. motor jede krásně plynule na 6válců... vynechání nastane pouze při větším sešlápnutí plynu... po zahřátí ok...

taky si myslím, že mu to bude škodit... př.týden to někam zavezu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...