Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Divné hučení motoru


Ladan25

Recommended Posts

Ahoj,potřebuju poradit.Mám 206 1.1 rv99.Když jedu nad 90km/h někdy i méně začne v nějakém místě motoru vydávat takový hukot,definovat ho můžu asi jako-nepravidelný,pískavý,hučivý,trvá třeba jen pět vteřin pak je zase chviličku klid a pak zase furt dokola.Myslel jsem že je to od předního kola u řidiče,ale nevím to jistě.Před tímto problémem jsem nechával vyměnit rozvoďák,a asi po dvou měsících začal dělat tohle hučení.A důležitá věc i byla že před hučením nejdříve pískalo to kolo u řidiče,ale jen při menší rychlosti na dvojku trojku,a jen při zatočení doleva,doprava nikdy,a ložisko to podle mě nebude.Vůbec si nevím rady,a docela rád bych to odstranil,není to moc přijemné,radši s tím nad 90km/h nejezdím :) Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na lavej strane je myslim prevodovka, nemas ju trochen chytenu piatu rychlost :nevim , mne to z lavej strany robilo zvuky ked som isiel tiez trochu rychlejsie, to mi ale chybal olej v prevodovke, vlastne robilo to ked som dal vacsie otacky , pokial ti to robi vzhladom na rychlost a nie na otacky, asi by to mohlo byt nieco ukolesa , lozisko ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo díky za odpověd,ale včera večer jsem na to konečně přišel,:super,poprvý se tento zvuk spustil zrovna když jsem stál na místě a měl jen vyřazíno,tudíž kolo to není a ani nic v motoru,respektive v motoru jo ale je to ventilátor na chladiči:potlesk,něco takový jsem si kdysi taky myslel,jenže nikdy se to nespustilo,no jsem rád,jen doufám že není drahej:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...