Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevíte, kde sehnat tyto sedačky z 306ky???


Stifler

Recommended Posts

No keby sem to menil, tak by sem to menil komplet, tj sedacky aj s dverovimi tapacirmi.

Ja si myslim,ze zadni lavice by pasovat mohla, ale nevim co s bocnymi dverami. Ci ma 5 dverak zadne aj predne dvere rovnake ako sedan.

Auto si nechavam v puvodnem stavu, ale interier by som vymenil. je max zachovaly, ale bohuzel je len XNkovi, tj zadne extra bocni vedeni, a taky obycejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

No keby sem to menil, tak by sem to menil komplet, tj sedacky aj s dverovimi tapacirmi.

Ja si myslim,ze zadni lavice by pasovat mohla, ale nevim co s bocnymi dverami. Ci ma 5 dverak zadne aj predne dvere rovnake ako sedan.

Auto si nechavam v puvodnem stavu, ale interier by som vymenil. je max zachovaly, ale bohuzel je len XNkovi, tj zadne extra bocni vedeni, a taky obycejny.

Podle mě to sedět bude. Sedan má jen protaženej zadek, jinak je to úplně stejný auto jako hatchbacky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sem mel taky XN a nemuzu si stezovat,vuci ostatnim seriovym sedackam v jinych znackach si myslim ze peugeotske maji dobre bocni vedeni! jinak ty tapeci nevim,muselo by se to vyzkouset s nekym k doma sedana!mozna ze dvere budou mit jiny rozmery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jako proti peugeotackym sedackam nemam nic. 306 ma aj bocni vedeni, je dostatecne pohodlna. Sedi sa mi tam ovela lepsie ako v nejaky najnovejsi fabie, alebo ochcavke, dobre sa mi tam sedi aj na dlhych cestach, ale predsa, ty sedacky s toho roland garose budou o neco pohodlnejsi.

A hlavne dizajnovo dokonale... Dnes sem volal do autovrakov, povedali ze tam urcite nieco je, a ze si to mozem prist omrknut :D Tak pojdem pozret, co tam maju ...

Mohli by tam mat nejakyho garrose :D :D :D ale pochybuju o tom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Někdo, kdo se mi nepoddepsl, mi psal na icq, že by měl navíc jednu sadu sedaček z verze Championship USA. Nevim, kdo to byl a jelikož jsem si zapnul icq na mobilu, tak se mi ten kontakt nějak vytratil (icq mi hodilo chybu). Tak pokud tad ten člověk je, tak ať se mi přihlásí třeba přes U2U. Dííííky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fe-re

zhanal niekto tie sedacky..?

http://www.autobazar.eu/cz/predam-peugeot-306-burany-predok-id808251.html

Tak jsem koukal na ten odkaz a ty sedačky jsou teda dost drahý, do toho nepujdu. :(

Edit: respektive cena auta je pro mě drahá, abych ho kupoval jako celou bouračku, když mam doma ještě hromadu dílů z XSička. Sedakčy samotný by mi stačily...

[upravil dne 8/1/09 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...