Stifler

Nevíte, kde sehnat tyto sedačky z 306ky???

99 posts in this topic

Právě jsem se rozhodl, že tyhle červenočerný sedačky jsou do mýho GTička to nej...neví někdo z vás, kde by se daly sehnat?Nechat si dělat potahy se mi nechce, není to ono.

306_Champion_USA_bk_int.jpg

Edit: samozřejmě bych to bral jen jako komplet i se zadníma dělenýma + opěrkama hlavy ;)

[upravil dne 2/2/08 Stifler]

Původně zaslal: Béďa

no tak jestli to byla nejaka verze kombajnu tak to do GTicka stejne nedas.. :aut

No, aspoň ty origo potahy z toho by se mi hodily......

Tak tyhle sedačky me zaujaly už dřív kdyz jsem je viděl u jednoho člena našeho klubu:D On je ma tedy v 3 dveřovej verzi s motorem 1,4 a jeho nick je Secouver :D

ps: snad me nezabije klouček:D

[upravil dne 2/2/08 BOSSCZ]

Za ty prachy co seženeš ty sedačky si je nech raději očalounit introš komplet se pohybuje kolem 10ky

Chlapci nemate nekdo zkusenost s opravou sedacek - mam ji ve Scorpiu prosezenou? Diky

Původně zaslal: Demo

Chlapci nemate nekdo zkusenost s opravou sedacek - mam ji ve Scorpiu prosezenou? Diky

zalezi kde to mas poskozeny a jak moc.. nejlepsi je zeptat se primo calounika..;)

Stifler: mno, vzhledem k tomu, že jsou z limitovaný série, tak narazit na ně někde na vraku je téměř nesmysl, prostě titěrná šance, tak já osobně bych to ošéfoval nějakým přečalouněním, kde si tam můžeš nechat dát vyšít i třeba "Stifler GTi-6" atd. a ceny jsou únosné! A máš ty potahy nový atd. atd ....

Původně zaslal: Neon

Stifler: mno, vzhledem k tomu, že jsou z limitovaný série, tak narazit na ně někde na vraku je téměř nesmysl, prostě titěrná šance, tak já osobně bych to ošéfoval nějakým přečalouněním, kde si tam můžeš nechat dát vyšít i třeba "Stifler GTi-6" atd. a ceny jsou únosné! A máš ty potahy nový atd. atd ....

Díky. "Stifler GTi-6"-->dobrej nápad :D :D :D třeba do toho pujdu. :potlesk:super:mrk

Původně zaslal: BOSSCZ

Tak tyhle sedačky me zaujaly už dřív kdyz jsem je viděl u jednoho člena našeho klubu:D On je ma tedy v 3 dveřovej verzi s motorem 1,4 a jeho nick je Secouver :D

Díky, zkusim mu napsat, kde k tomu přišel, jestli u čalouníka nebo měl to štěstí, že sehnal celý sedačky. :papa

Původně zaslal: Stifler

Díky, zkusim mu napsat, kde k tomu přišel, jestli u čalouníka nebo měl to štěstí, že sehnal celý sedačky. :papa

No on to koupil celý jako komplet v aute takze zadnyho čalounika neresil:D Proste je má :D

No on to koupil celý jako komplet v aute takze zadnyho čalounika neresil:D Proste je má :D

Aha, tak to jo...no, to mam v tom případě smůlu. :(