Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzpomenete si na Váš první příspěvek???


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Člověče jak to počítáš, to nechápu, rok = 365 + 4 měsíce = 120 = 485 dní celkem, to je nějakejch 10,5 příspěvků na den

EDIT: No pokud to upřesním tak první jsem napsal 28/8/06, takže je to přesně rok a pět měsíců - 365+150=515 dní, tj cca 9,9 příspěvků na den :D

[upravil dne 2/2/08 Radek Hurvajz]

no jo vlastne, uz mlcim sluzebnicek:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak "Vzpomenete"??? Nějaká provokace, ne? Já si nevzpomenu, co jsem měl včera k večeři!

Ale svůj první příspěvek jsem si našel - byl v tématu, kde Peta řešil servis v Ústí nad Orlicí. A další pak, kde řešil Rotorhead servisy v okolí PA a HK.

Ale můj první dotaz se mi hledat nechce. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Fx: to bude tim, ze neumis pracovat s mistnim vyhledavanim :)

Stacilo napsat Fx

a bylo to, uz existujes:

http://www.peugeot-club.com/topic/4322-podiva-se-se-mnou-nekdo-na-406ku-v-praze/#44785

ten link nevede na uplne prvni, ale na posledni v tvem prvnim vlakne :)

tu mam zaskrtnuto filtrovat duplicitni, abych nemusel prolejzat tolik stranek. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si to pamatovala dobre, zcela nezajimavy vykrik do tmy o autoskolach :)

prekvapilo me jen to datum, protoze to bylo pet mesicu po prvnim srazu a tri po registraci......kdyz si stejne vezmu, ze sem celou tu dobu lezu nekolikrat denne....se divim, ze mne doma jeste nezabili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty: Tak to vidíš, a tohle mě jako ex-informatika nenapadlo. Díky :) To už se mi zdá tak dávno... 406 jsem nakonec koupil, 2,5 roku jezdil a nakonec ji ze mě vydyndal kamarád, tak jsem prodal a vrátil se k BMW, které mi sice říká víc, ale na 406 taky nedám dopustit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to nedalo a zapátral jsem v historii. :)

Můj první příspěvek byl ještě pod nickem Dave_406 a jelikož jsem se registroval nejdřív na fóru tak už to nešlo se dostat přes ten nick na klub, takže po pár měsících jsem se zaregistroval na hlavní straně jako Dave_k a to mi už zůstalo.

A první příspěvek se samozřejmě týkal auta. Sháněl jsem manuál k autu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se taky kouknul ,kdy sem se prvně zapojil

Krádež auta Pražáci pozor a nejen lidičky z Prahy!!! zipíku,to mě mrzí co se ti stalo.Přesto ti budu držet pěsti at se ti brzo vrátí.Myslim si i kdyby si ...

6.7.2007 v 17:31 : vendi.stejskal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem svýho prvního Peugeota (306 1.9D) koupil 7.1.2003 a následující den 8.1.2003 jsem už byl registrovaný na Peugeot-clubu a řešil jsem žhavící svíčky ;)

Týýýjooo to už tady na foru spamuju 5 let? :D

[upravil dne 2/2/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...