Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Narodenie dieťata a paragraf


hnusoba

Recommended Posts

Vedel by mi niekto poradiť, koľko dní mám podľa paragrafu nárok ostať doma po narodení dieťata? Dnes mi kolega, ktorému sa pred pol rokom narodili dvojčatá povedal, že paragraf je len na jeden deň no niekde som počul, že sa to má predĺžiť na niekoľko dní. Tak ako to potom je? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Vedel by mi niekto poradiť, koľko dní mám podľa paragrafu nárok ostať doma po narodení dieťata? Dnes mi kolega, ktorému sa pred pol rokom narodili dvojčatá povedal, že paragraf je len na jeden deň no niekde som počul, že sa to má predĺžiť na niekoľko dní. Tak ako to potom je? :myslim

nevim jak na slovensku , ja byl na paragrafu tak jak jsem řekl doktorce že potřebuji. při narozeni druheho ditete to same . blbe jen bylo že ikdyž je to 100% proplaceno tak ti ty penize prijdou treba i za dva mesice , proste maji 90 dni na vyplaceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo - je fakt, že na Slovači to může být trochu jinak, ale s tou platbou má Pe.tr 100% pravdu (jakmile se s jakoukoli platbou úředníkovi zpozdíš o pár dní, bez milosti Ti vypálí penále, ale jakmile Ty máš dostat od úředníka prachy, najednou je času dost a úředník se diví, že nemáš v bance naspoříno ...... - to bych řekl, že bude i na Slovači podobné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ČR je to tak, že máš volno pouze na přítomnost otce u porodu a nebo na odvezení manželky do porodnice ( ale to je bráno v hodinách ). Něco jako když jdeš na kontrolu k zubaři :D

Pokavaď už jedno dítě máš, mužeš si vzít OČR - ošetřování člena rodiny, ale zase pouze jenom pokud je prvnímu dítěti do deseti let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...