Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

rucicka tachometra prestane ukazovať


vaskop

Recommended Posts

zdravim vsetkych, konecne som na internete nasiel nieco o peugotoch. mam 406 HDI 2.0 r.v. 2000. je to super auto, len sa mi dost kazi (neviem ci je to pre toto ayto typicke, alebo ci som mal len smolu)okrem beznych udrzieb ako je vymena platniciek,oblozenia ... co berem ako normalne som uz mal pocas 4 rokov co ho vlastnim mal pokazeny alternator, abs, tecie mi z jedneho valca nafta no a najnovsie mam pravdepodobne pokazene palivove cerpadlo. to je ale iba na uvod.

chcem sa spytat, ci niekto neviete poradit. idem plynule po dialnici 130-140 km/h a naraz mi rucicka tachometra klesne na 0. autom trocha trhne, ale idem dalej. o nejaku 2-3 minutky zase rucicka tachometra nabehne a meria rychlost. otackomer funguje normalne. ked je tachometer na 0 netoci sa ani kilometrovnik. neviete co by to mohlo byt?

dakujem pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, většinou to dělá snímač dole u převodovky. Tachometr je el. ovládaný. Snímač přestane dávat impulsi a tím přestane jít tachometr. Někdy se stává, ale to zlobilo u starých přístrojovek že to bylu v budíkách. Někdy stačili přeletovat kontakty uvnitř a někdy se museli napružit a očistit. Pak to opět běhalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...