Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zabezbečit kola?


M.a.R.i

Recommended Posts

Původně zaslal: M.a.R.i

to subin: Oni jsou třeba všechny OZ bezpečáky stejný? A nebo se to liší každým kusem nebo sérií?

Ne je několik sérii a ty se opakujou boužel liší se tvarem a občas i průměrem.Např.oridinál vw dělá asi 6 typů jenom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: MatrixChose

M.a.R.i: jasne, ja to ale myslel proste tak, ze kdyz si das na dvere petlici tak ti zakonite rozbijou skla :P Jinak jsem slysel o nejakych sroubech ktere se utahujou nejakym spesl "imbusem" proste vnitrne. Ale kde se daji sehnat netusim :myslim

Myslíš toto? http://www.ultimateracing.cz/p_info/1642-12x1%2C25x50-kuzel-desetihran/

to asi nebudou oni, hlavne jsem je nevidel, a spis to budou ty z tech elektronu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nemám extra liťáky,,ale pojistil jsem je taky a to 2 bezbečnostníma šroubama do kříže- vlastní výroby a 2 do kříže ztoho důvody kdyby se je někdo pokoušel ukrást vyšruboval normální a ty bezbečnostní by mu nešly tak utek,no a já si toho nevšim že mi chyběj 2 šrouby a jel bych normálně.Ten co by mněl jen jeden si myslím,že by nemusel skončit někde v zatáčce nejlíp(nechcu malovat čerty nazeď:nevim)

Plus alarm Magicar,takže sem prozatím v klidu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...