Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prerabka manual za automat klima


gregino

Recommended Posts

no to bys krome displeje jeste musel sehnat elektricky moturky ovladani klapek, nekolik cidel teploty a pak to vsechno namontovat na svoje mista, dotahat k tomu spoustu dratu, zmenit spoustu dratu ve svazcich pod palubkou a pak by to MOZNA fungovalo = nevyplati se to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie len to, ale ono by to s najvacsou pravdepodobnostou nefungovalo , a ked aj uplnou nahodou hej, nebolo by to to ako ked to je od vyroby. Jedna vec je, ze kazdy displey ako pises ze mas k mani, je ale na zvlast vozidlo, respektive rok vozidla je dost dolezity, oni tie displeye vyzeraju rovnako, ale kazdy je trochu iny, priklad das z roku 2000 displey ked je namontovana od vyroby automaticka klima a das ten displey do roku 2002 kde je tiez namontovana, tak ti to nepojde, jednoducho ten displey musi byt na tvoje auto , dolezity je rocnik . Ale s najvacsou pravdepodobnostou by si to nespravil, inak ja mam doma jeden nahradny displey keby si chcel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

no ja mam teraz v plane prerobit manual klimu na automaticku, diely uz mam zohnane z jedneho auta a aj podla DAM cisla to asi sedi na moje auto...

inak veci, ktore sa lisia od manualnej klimy:

robil som to podla mojho auta, kde je DAM cislo 09472 81

ok priloha je dost velka..

supnem to na letecku postu...

bude to tam 30 dni, potom ked to niekto chce, moze sa ozvat :papa

http://leteckaposta.cz/613876940

[upravil dne 23.1.2009 buga]

inak podla mna by sa to dalo v pohode prerobit, neviem ake velkee rozdiely by boli v jednotlivych kategoriach tych dielov podla DAM cisla... :myslim

kazdopadne uvidim ked s tym zanedlho zacnem :)

[upravil dne 23.1.2009 buga]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...