Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 MAX


OldtimerMan

Recommended Posts

Čau,na netu i na tuning srazech se sem tam objeví nějaká ta širší 306. Je to fakt nádhera. :superNašel sem pár výrobců Maxi kitů na 306. Nevíte jak by se to dalo řešit na technické a při silniční kontrole kdybych si náhodou něco takového postavil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

Čau,na netu i na tuning srazech se sem tam objeví nějaká ta širší 306. Je to fakt nádhera. :superNašel sem pár výrobců Maxi kitů na 306. Nevíte jak by se to dalo řešit na technické a při silniční kontrole kdybych si náhodou něco takového postavil?

Já osobně bych to neřešil...Ještě bych tě při kontrole za to pochválil... :potlesk

:xvul A kolik stránek na netu jsi na to našel???Já českou zatim jen jednu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě bych za to dostal pochvalu asi tak jenom od stiflera:(

A z technické bych asi taky letěl jak namydlený čert:(

To jako nejde nějak obejít? Psal sem si s borcem co to má celkem fajn postavené a dokonce tam má motor z AUDI TT a prej poldy neřeší,že na něj snad jen mávají:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

Jo no,,legální" ale má tak trochu německé značky:P

No mimo jedné,kterou asi znáte,teď si na ni nemůžu vzpomenot sem našel ještě www.pesch.cz

Vypadá celkem solidně:super

Na tom www.pesch.cz je to předražený...já našel českou stránku, kde maj každej díl za 2.500,- Kč ať je to blatník nebo práh.....takže ve výsledku se to vyplatí. :super

Jen mě mrzí, že na všech stránkách dělaj ty blatníky s moc velkejma obloukama pro kolo...asi si myslej, že tam bude každej chtít dát 22"ky kola nebo co....

dám jeden příklad za všechny, vypadá to hrozně:

normal_ms0408ab.JPG

Vypadá to jako off-road a ani to neni srovnaný s kapotou. :bojim

[upravil dne 31/1/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

Jo už sem našel tu druhou stránku.Je to www.ks-motorsport.

No snad by se to trochu dalo ,,zacpat" 17" kolama a na té fotce by to chtělo mrtě spustit k zemi:D

JJ, nechal jsem ti stránku v nápovědě obrázku. :D No, 17"kama to zacpeš stejně jako třeba 15"kama, páč u 17"ek musíš mít menší profil gum...takže celkový kolo vypadá furt stejně. Spíš by to chtělo domluvit se s výrobcem na úpravě dílů před výrobou, aby ti je rovnou udělali takový, jaký chceš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

No ono to fakt vypadá hrozně,ale asi jenom na tomhle kousku,:xvulTy tygrované potahy mluví za vše. A to srovnání s kapotou by asi neklaplo,maxíky mají ty vršky blatníků vypouklé nad kapotu.:super

No, potahy neřešim, jen ty blatníky jsou jako pěst na oko a nevim o nějakym jinym kousku, na kterym by přesně tyhle blatníky vypadaly líp. A to srovnání s kapotou nevim, jak to je u originál 306 MAXI, jen jsem to tak nadhodil. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si mi ztratil lištu ze dveří:D né sranda,díky:papa

No abych pravdu řekl je to na můj názor na francouzské auta a naše silnice trochu moc tvrdé,ale jel sem v tom pouze jednou,pak rána a už mě táhli:(

Tlumiče Sachs a pružiny KW,ale to už tam bylo:mrk

[upravil dne 31/1/08 OldtimerMan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

Kde si mi ztratil lištu ze dveří:D né sranda,díky:papa

Já nic neztratil, to voni... :D není zač, rádo se stalo. ;) a jak jsi to snižoval? Kompletní podvozek nebo jen pružiny nebo jak? Nebo to neni snížený, jen líp obutý??? Ale stejně by to tvý auto s těma maxi blatníkama vypadalo jako off-road, to je jasný. :mrk

[upravil dne 1/2/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych pravdu řekl je to na můj názor na francouzské auta a naše silnice trochu moc tvrdé,ale jel sem v tom pouze jednou,pak rána a už mě táhli:(

Tlumiče Sachs a pružiny KW,ale to už tam bylo:D:D

Ale na tohle bych Maxi kit nedával,takže off-road se nekoná:P ale mám doma ještě nějaké 306 v zásobě(2Ks)

[upravil dne 31/1/08 OldtimerMan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...